streda, 30 septembra, 2020

TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #10

-

Zaujímavé fakty o seriáloch #10

Určite ste nejeden z týchto seriálov už niekedy videli. Ale stavím sa, že málokto z vás vie, čo všetko sa odohrávalo počas nakrúcania týchto známych seriálov. Preto vám prinášame zaujímavé fakty o seriáloch #10, ktoré ste zrejme nevedeli!

Vikingovia

Vikingovia
Zdroj: social.betterdeals.com

Otvárajúca skladba, ktorú môžeme počuť v seriáli „If I had a heart“ od Fever Ray, sa taktiež objavila v show Breaking Bad. Konkrétne na konci 15. epizódy prvej série a 3. epizódy štvrtej.

Príbeh služobníčky

-REKLAMA-

the handmaid's tale
Zdroj: youtube.com

Autorka knižnej predlohy, Margaret Atwood, je nielen scenáristkou seriálu, no taktiež sa ukázala v prvej epizóde show. Práve ona dá Offred facku, keď nie je ochotná pridať sa do kruhu hanby.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #9

Supergirl

zaujímavé fakty o seriáloch #10
Zdroj: droidjournal.com

Všetci dobre poznáme Supermanov röntgenový zrak, podobne ako on ho má aj jeho sesternica Supergirl. V seriáli sme sa s ním už párkrát stretli, vedeli ste však, že zvukový efekt, ktorý bol v show použitý je istý ako ten zo show Smallville?

Arrow

Arrow
Zdroj: whats-on-netflix.com

Podľa slov Stephena Amella má jeho postava Oliver Queen akýsi občasný „tik„, jedná sa vraj o nejaký pocit úzkosti, kedy si Oliver želá, aby držal svoj luk.

The Flash

The Flash
Zdroj: superheronews.com

Určite ste si v seriáli všimli Ciscove tričká s nápismi ako „Bazinga!„, „That’s my spot“ či „Rock/Paper/Scissors/Lizard/Spock„. Jedná sa o referenciu na obľúbený seriál Teória veľkého tresku, konkrétnejšie na fanúšikmi milovaného Sheldona Coopera. Práve v tomto seriáli môžeme vidieť, ako nosí Sheldon tričká s logom Flasha.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #2

Legends of Tomorrow

zaujímavé fakty o seriáloch #10
Zdroj: screenfiction.org

Vedeli ste o tom, že predstaviteľ Atoma/Raya Palmera, Brandon Routh si zahral už v minulosti superhrdinu? V roku 2006 stvárnil vo filme „Superman sa vraciaClarka Kenta, čiže Supermana.

Constatine

zaujímavé fakty o seriáloch #10
Zdroj: batman-news.com

Hoci bol seriál zrušený po jednej sérii, Constatine sa nám ukázal niekoľkokrát v Arrowovi ako aj v tretej sérii show Legends of Tomorrow.

Gotham

Gotham
Zdroj: syfy.com

V študovni Waynovcov môžeme vidieť na poličke bustu Wiliama Shakespeara, taký istý kúsok ako ten, ktorý slúžil na aktiváciu tajného priechodu do Bat jaskyne v seriáli „Batman and Robin“ zo 60. rokov.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #7

Priatelia

Friends
Zdroj: gamesradar.com

Keď bola Courteney Cox po prvýkrát prezlečená za tučnú Monicu, Matthew Perry (Chandler) prešiel priamo okolo nej bez toho, aby ju vôbec spoznal.

The Office

The Office
Zdroj: looper.com

Keď sa Johnovi Krasinskimu podarilo získať rolu Jima Halperta, prvá vec, na ktorú sa spýtal režiséra kastingu bola, či sa podarilo Jenne Fischer získať rolu Pam. Takisto to bolo aj v prípade, keď rolu získala Jenna, hneď sa spýtala, či rolu Jima získal John.

Páčili sa vám naše zaujímavé fakty o seriáloch #10? Dozvedeli ste sa niečo, čo ste doteraz nevedeli?

Zdroj: imdb.com

-REKLAMA-
Avatar
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -

Populárne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Aktuálne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 22

KAPITOLA XXII Ráno sa nekonalo žiadne romantické prebudenie v Aaronovom objatí. A malo to jeden jediný dôvod. Druhá strana postele bola prázdna. Aaron tu nebol....
- Advertisement -