365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

-

Novinky

365 dní pokračovanie?

V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť film alebo našu recenziu naň. Ide o poľský film, ktorý podľa publika nahradil 50 odtieňov sivej najmä erotickými scénami. Veľa ľudí sa pýta, či boli skutočné – teda či herci vo filme mali skutočný sex. Taktiež sú zvedaví, či bude 365 dní – pokračovanie? A ako dopadol osud Laury?

Film podľa knižnej trilógie

To, že bol film vytvorený podľa knižnej predlohy, som sa dozvedela až po jeho zhliadnutí. Napísala ho Lipińska Blanka ako trilógiu. Áno, čítate správne, knihy sú tri, rovnako ako 50 odtieňov. Pokiaľ ste už videli film, určite vám práve prebehla mysľou rovnaká otázka ako mne. Ako môže byť ďalšie pokračovanie knihy, keď v prvej Laura údajne zomrela? Podľa všetkých dostupných zdrojov Laura stále žije a bude prežívať ešte dve ďalšie časti. Minimálne tie knižné. Ja osobne som nemala možnosť čítať knihu, keďže som ju našla len v poľštine, no verím, že sa čoskoro dostane aj do našich kníhkupectiev.

365 dní Bianka Lipinska
Zdroj: Vydavateľstvo Ikar

Bude teda pokračovanie 365 dní?

Otázka, na ktorú sa opýtala asi väčšina z nás po zhliadnutí 365 dní. Nič nebolo zatiaľ oficiálne oznámené ani potvrdené, no existuje veľká šanca, že príde aj druhý film. 365 dní zožalo obrovský úspech už v prvých dňoch jeho vydania, čo dáva nádej na pokračovanie. To by malo byť opäť rovnoramenne spravené s ďalšou knihou, ktorej názov je This Day – Tento Deň. A áno, Laura je stále hlavnou hrdinkou aj v tejto knihe.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenzia: Maid - dramatický seriál, ktorý vás donúti zamyslieť sa nad životom!

Mali herci skutočný sex?

Všetci sme sa nad týmto museli minimálne raz zamyslieť. Jachtová scéna snáď hovorí sama za seba a veľmi veľa ľudí je presvedčených, že herci mali skutočný sex. Dokonca hovoria, že to je porno zverejnené na Netflixe. Aby táto otázka nezostala nezodpovedané, vyjadril sa k nej herec Michele Morrone, ktorý hral Massima. Podľa jeho slov na scéne žiadna skutočná sexuálna aktivita neprebehla a všetko bolo len hrané. Aj tak mu žiaden fanúšik neverí…

365 dní
Zdroj: Netflix

SPOILER

Fanúšikovia sú nahnevaní kvôli ukončeniu tretej knihy!

Podľa hodnotení na Goodreads sú fanúšikovia série zdevastovaní  kvôli jej koncu. Pýtate sa prečo?

Laura potratila Massimove dieťa, potýka sa s problémami s alkoholom. Potrebuje transplantáciu srdca, ktorú jej zariadi Nacho – jej druhý mafiánsky frajer. Massimo zabije Laurinho psa a pošle jej ho v krabici. Následne ju znova unesie a snaží sa, aby znova otehotnela. Na konci sa Laure podarí utiecť s Nachom, s ktorým nakoniec otehotnie.

Neviem ako vy, ale ja som mala pocit, že Massimo je nenahraditeľný. Ako po týchto informáciách vnímate pokračovanie 365 dní?

Zdroj: oprahmag.com
Zdroj titulného obrázka: Next Film

Ďalšie novinky

Populárne