pondelok, 16 mája, 2022

Nové filmy na Netflixe: Január 2022 – Na čo sa tešiť?

-

-REKLAMA-

Nové filmy na Netflixe: Január 2022

Nový rok nám neprinesie iba nové predsavzatia ohľadom chodenia do fitness centier, pozornejších dní v škole či práci ale aj nové filmy na Netflixe: Január 2022. Pokiaľ hľadáte inšpiráciu, pri akých filmoch stráviť pokojné večery, vybrali sme zopár, ktoré by vás mohli zaujať.

netflix
Zdroj: amazon.in

1) The Wasteland – 6.1.2022

Prvým filmom, ktorý by vás mohol zaujať ak máte radi horory je film The Wasteland. Je to španielský film – v originály The Beast. Ukazuje život rodiny z 19. storočia, ktorá žije na ústraní. Túto rodinu prepadne veľké zlo, ktoré sa živí strachom. Dokáže malý Diego zachrániť jeho matku pred netvorom a aj pred ňou samou?

The Wasteland
Zdroj: netflix.com

2) Mother/Android – 7.1.2022

-REKLAMA-

Mother/Android je americký post-apokalyptický sci-fi thriller. Rozpráva príbeh mladej tehotnej ženy a jej priateľa, ktorí sa bezprostredne snažia dostať do bezpečia. Roboti boli domácimi spoločníkmi a starali sa o pohodlie rodín. Až pokým sa jedného dňa nezmenila programácia všetkým robotom a tí začali zabíjať ľudí. Mladá mamička spolu so svojim priateľom spravia aj nemožné, aby ochránili svoje nenarodené dieťa.

MotherAndroid
Zdroj: netflix.com

3) How I Fell in Love with Gangster – 12.1.2022

Tretím filmom dnešnej kategórie nové filmy na Netflixe: január 2022 je film How I fell in love with gangster. Pokiaľ obľubujete filmy podľa skutočných udalostí, tento je pre vás. Z poľského prostredia sa nám predstavuje veľký gangster Nikoś, do ktorého sa zaľúbi neznáma žena. Nevie však do akého nebezpečenstva vstupuje a čo všetko ju čaká.

nove filmy na netflixe januar 2022
Zdroj: netflix.com
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Film The Suicide Squad: Samovražedná misia je v kinách! To musíte vidieť!

4) Brazen – 13.1.2022

Ďalší film je inšpirovaný knižnou predlohou a už podľa traileru ma veľmi zaujal. Autorka Grace Miller nájde vo svojom dome zavraždenú svoju sestru. Vďaka svojim dobrým inštinktom je odhodlaná pomôcť polícii nájsť vraha svojej sestry. Neskôr však zistí, že jej sestra nebola jedinou obeťou a v ich meste riadi sériový vrah.

Brazen
Zdroj: netflix.com

5) The Royal Treatment – 20.1.2022

-REKLAMA-

Posledným filmom v kategórii nové filmy na Netflixe: január 2022 je romantická komédia z kráľovského prostredia. Kaderníčka z New Yorku dostane neodmietnuteľnú príležitosť, postarať sa o princove vlasy. Pricestuje na jeho hrad kde sa chystajú veľké svadobné prípravy. Princ si však odmieta vziať jeho nastávajúcu, pretože k nej nič necíti. Zato naopak, nezbedná kaderníčka sa mu dostáva pod kožu.

nove filmy na netflixe januar 2022
Zdroj: newsbugz.com

Tešíte sa na nové filmy na Netflixe: Január 2022?

Zdroj: Netflix
Zdroj titulného obrázka: commons.wikimedia.org; netflix.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img