nedeľa, 29 novembra, 2020

Kodi Stream Cinema – Prekoná aplikácia Netflix a HBO?

-

Kodi Stream Cinema aplikácia – Čo vlastne Kodi TV je? Kde ho môžeme používať?

Veľa ľudí nevie, čo Kodi TV alebo Kodi Stream Cinema je, čo je naozaj veľká škoda. Kodi je aplikácia určená predovšetkým pre televízory s androidom, takže je veľmi pravdepodobné, že ste na túto aplikáciu už narazili počas preskúmavania vašej televízie. Inak povedané televízie ako Sony a Philips túto funkciu majú. No zato televízia ako Hisense a Panasonic nie sú podporované androidom. A pokiaľ vlastníte Apple TV, áno, aj tu vám bude Kodi fungovať.

Ak sa pýtate, čo robiť v prípade, že nemáte televíziu, ktorá podporuje Kodi, nemusíte mať strach. Ak vás Kodi oslovil natoľko, že ho jednoznačne chcete, môžete si zakúpiť Kodi TV box. Vďaka tomuto boxu, ktorý si prepojíte so svojou televíziou, môžete Kodi jednoducho a hocikedy používať.

kodi stream cinema
Zdroj: pcmag.com

Je Kodi Stream Cinema platený?

-REKLAMA-

Áno, Kodi Stream Cinema je platený doplnok. Funguje veľmi podobne ako Netflix a obsahuje veľké množstvo filmov a seriálov práve s českým a slovenským dabingom. Pokiaľ nie ste fanúšik dabingu, filmy a seriály tu nájdete aj v pôvodnom znení. Kodi Stream Cinema je síce platený, no samostatná aplikácia je zadarmo. Túto aplikáciu si môžete pokojne stiahnuť do telefónov alebo počítačov, a tak budete mať svoje obľúbené filmy a seriály vždy pokope.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Čo sú to neutrónové hviezdy a čo predstavujú vo vesmíre?

Filmy aj seriály sú rozdelené v rôznych kategóriách, aby boli prehľadnejšie. V ponuke je napríklad: Tipy na dnes, Novinky, Populárne, Deti, Rok vydania alebo Samostatný žáner. Takže tu si naozaj každý príde na všetko. Pre milovníkov anime sa tu nachádza vyše 500 seriálov a 100 filmov! Ani sekcia športu nezaostávala a dodala niekoľko zaujímavých filmov práve zo sveta športu.

kodi stream cinema
Zdroj: youtube.com

Čo môžeme na Kodi nájsť?

Kodi ponúka veľké množstvo výberu práve filmov a seriálov. Vzhľadom na to, že medzi doplnkami, ktoré sa dajú do tejto aplikácie pridať, patrí aj Netflix alebo HBO, nebudete mať najmenší problém vybrať si. A pokiaľ k Netflixu a HBO pridáte aj Kodi Stream Cinema, máte vybavené na dlhú dobu. No samozrejme, Kodi Stream Cinema je jedinečný v tom, že obsahuje veľmi veľa dobrých a zaujímavých filmov aj bez pridania Netflixu a HBO. Pokiaľ si KSC zaobstaráte, pochopíte, že Netflix a HBO sú vám takmer zbytočné.

A rovnako ako viete mať k dispozícii filmy a seriály, dokážete prostredníctvom Kodi aplikácie surfovať po YouTube alebo si prepojiť váš Spotify a počúvať pesničky priamo z televízie.

kodi
Zdroj: hotforsecurity.bitdefender.com

Stále váhate nad získaním Kodi? Pomohol vám tento článok v rozhodovaní?

Zdroj: KODI wiki

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

GTA 5 Kvíz – Jak dobře znáš třetí nejprodávanější hru?

GTA 5 kvíz - Prověř si znalosti v nesmrtelné hře Série Grand Theft Auto od studia Rockstar Games je tu s námi už 23 let. Za tu...

Ženské hrdinky vo filmoch – Ideálna voľba na sychravú jeseň!

Počasie a filmy? Vonku prší, je chladno a zo stromov padá lístie. To znamená ideálne počasie na film! To, aký film si však pustiť, je...

Aktuálne

ANIME NOVINKY #20 – Kto je Wu Kong, čo je Promised Neverland a ďalšie!

Anime novinky #20 Ahojte, volám sa Jozef a som fest festický anime/manga maniak už skoro 25 rokov. Keďže som si stanovil za svoj životný cieľ...

Voda na Marse už miliardy rokov? Vzácny meteorit ponúka nový dôkaz!

Voda na Marse Už dlho je známe, že červená planéta zrejme vždy nebola taká ako teraz. Na základe doposiaľ nazbieraných poznatkov a taktiež dôkazov sa...
- Advertisement -