nedeľa, 17 januára, 2021

Recenzia: Fam – Oddychová komédia o podstate rodiny!

-

Recenzia: Fam

V predchádzajúcom článku sme sa bavili o nejakej komédii, ktorá nie je známa pre veľké množstvo ľudí. Ďalším takýmto seriálom je práve seriál Fam – teda skrátene Family. Nenájdeme ho síce na Netflixe, no môžeme si ho pozrieť napríklad na Kodi. Recenzia Fam vám snáď poskytne všetky potrebné informácie, ktoré potrebujete.

fam
Zdroj: amazon.com

Fam – Dej

-REKLAMA-

Seriál Fam hovorí o mladej Clem (Nina Dobrev), ktorá prežíva skvelý život. Má dokonalého snúbenca Nicka (Tone Bell) a svojich budúcich svokrovcov priam miluje. Príbeh začína v deň, keď Nick požiada Clem o ruku, ktorá nadšene súhlasí. Obaja idú tieto skvelé správy povedať Nickovým rodičom a preberajú podrobnosti nastávajúcej svadby. Nick nechce Clem nútiť do veľkej svadby, keďže vie, že jej rodičia obaja zomreli a súrodencov nemá.

Zvrat nastane, keď sa vrátia z rodinnej večere domov, kde ich prekvapí Shannon (Odessa A’zion), Clemina 16-ročná sestra. Tá sestra, ktorá by nemala existovať podľa toho, čo Nick vedel. Shannon potrebuje u nich v byte prenocovať jednu noc, kým príde domov jej frajer, drogový díler. Clem nechá sestru na noc u seba a ráno sa vydá za ich spoločným otcom, aby sa ho spýtala, prečo sa nestará o svoju dcéru.

Na večeru k Nickovým rodičom je pozvaná aj Shannon, aby sa s ňou zoznámili. Nečakanou návštevou bude Clemin otec, ktorý príde vziať Shannon naspäť domov. Clem však nedovolí, aby Shannon  vyrastala v rovnako príšerných podmienkach ako ona, a tak sa s Nickom rozhodnú, že Shannon zostane u nich.

recenzia fam
Zdroj: tvseriesfinale.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  To najlepšie od Netflixu? 6 dôvodov, prečo ihneď zapnúť seriál La Casa de Papel!

Recenzia Fam – Môj názor

Jednoznačne seriál Fam odporúčam. Naozaj krátky, rýchly a oddychový seriál, vďaka ktorému zabijete voľné chvíle počas dňa alebo noci. Má len jednu sériu, ktorá má trinásť častí, takže nič prevratné. Seriál je naozaj urobený veľmi vtipne a zaručene sa na ňom dobre pobavíte. Nájdeme ho na Kodi, čo je veľmi podobná aplikácia ako Netflix. Dúfam, že vás recenzia na seriál Fam poriadne namotivovala a pôjdete si ho pozrieť.

fam
Zdroj: wikipedia.org

Hodnotenie: 9/10

Páčila sa vám naša recenzia Fam? Pozrite si seriál?

Zaujímavosť k proseccu: Seriál Fam je prvý sitkom, v ktorom si herečka Nina Dobrev zahrala.

Zdroj:  IMDB.com

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -