utorok, 17 mája, 2022

Upírske denníky 9. séria – Na čo sa môžeme tešiť?

-

-REKLAMA-

Upírske denníky 9. séria – čo čakať?

Áno, vidíte dobre. Do sveta sa rozprúdila aj takáto informácia, ktorá isto poteší všetkých verných fanúšikov Upírskych denníkov. Slávny príbeh dvoch upírov, Stefana a Damona, bojujúcich o lásku Eleny pozná takmer každý. Ak ste naozaj verný fanúšik, isto viete ako pred dvomi rokmi skončila posledná, teda 8. séria. Je tu teda možnosť, že vzniknú Upírske denníky 9. séria?

upírske denníky 9 séria
Zdroj: thebuzzpaper.com

Upírske denníky

Upírske denníky je seriál zložený z ôsmich sérií, ktorý môžeme nájsť na Netflixe. Upírske denníky boli tak populárne, že k nim boli vytvorené dva takzvané spin-off seriály. The Originals a Legacies. Oba tieto seriály majú svoj vlastný príbeh, no určitou časťou sú predsa len prepojené s UD. Preto je veľkou otázkou, či sa 9. séria vôbec plánuje.

upírske denníky
Zdroj: sk.pinterest.com

Dátum vydania 9. série a herecké obsadenie

-REKLAMA-

Bohužiaľ, žiadny oficiálny dátum nateraz neexistuje. Predpokladá sa, že by 9. séria mohla vyjsť v marci 2021 – no to sa vzhľadom na súčasnú korona situáciu môže zmeniť. Čo sa týka hereckého obsadenia pre 9. sériu, bude to pre všetkých asi sklamanie. Nina Dobrev, ktorá hrala Elenu odišla zo seriálu už po 6. sérii a vrátila sa len na pár minút do poslednej časti.

Tým je jasne povedané, že Nina si v 9. sérii nezahrá. Ian Somerhalder, ktorý hral Damona sa taktiež vyjadril, že sa na rolu mladého upíra necíti. A Paul Wesley, ktorý hral Stefana tiež povedal, že sa už nechce vrátiť k tomuto charakteru. Predsa len, všetci vieme, ako skončil príbeh Stefana.

damon salvatore
Zdroj: hollywoodlife.com
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Borat 2: Sasha Baron Cohen tajně natočil pokračování

Má deviata séria vôbec zmysel?

Ako zarytý fanúšik by som mala jednoznačne povedať áno. Upírske denníky patrili kedysi k mojej každodennej rutine. No ja osobne som bola celkom spokojná s koncom ôsmej série. Vždy som bola tím Delena – teda fanúšik vzťahu medzi Elenou a Damonom. Ôsma séria mala svoje ukončenie, v ktorom sme mali možnosť opäť vidieť všetkých, ktorí počas seriálu zomreli.

-REKLAMA-

To podľa mňa dodalo koncu naozajstné epické zakončenie. Predsa len, pokiaľ máme stále upírov málo stačí si pustiť The Originals, s ktorými sme mali možnosť zoznámiť sa už v druhej sérii UD, alebo taktiež Legacies – kde máme zasa možnosť užiť si nášho milovaného Alarica. Upírske denníky podľa mňa nepotrebujú 9. sériu.

tvd
Zdroj: netflix.com

Zdroj: news.otakukart

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img