Celebritní dvojníci: Známe tváre, ktoré sa na seba neskutočne podobajú!

-

Novinky

Celebritní dvojníci, ktorí vás zarazia svojou podobou!

V tomto článku sa zameriam na jednu zaujímavosť, a tou sú celebritní dvojníci. Hovorí sa, že všetci sme jedineční a nenapodobiteľní, avšak každý z nás má vraj na svete dvojníka. Veľakrát sa ukázalo, že svet je naozaj malý a možno sa stalo aj vám, že ste stretli alebo videli na internete človeka, ktorý ako by vám z oka vypadol. Ten človek sa môže nachádzať na opačnom konci planéty a nemusí mať s vami žiadny príbuzenský vzťah. Pozrime sa teda na známe tváre, ktoré sú takmer identické.

Victoria Justice a Nina Dobrev

Tieto dve nádherné tmavovlásky som do tohto zoznamu musela uviesť, pretože som si ich pomýlila už asi 1000x. Obe majú krásne dlhé, hnedé vlasy a tmavé oči. Na niektorých fotografiách je vidieť, že Victoria má o niečo širší nos a jemne dlhšiu bradu. Avšak sú to len maličkosti a ja by som povedala, že sú sestry. Vekový rozdiel nie je moc výrazný, Nina má 32 rokov a Victoria 27.

celebritní dvojníci
Zdroj: pinterest.com

Keira Knightley a Natalie Portman

Myslím si, že mnohí z vás si ich v minulosti viackrát zamenili alebo ste sa zamysleli nad tým, či tieto dve dámy nie sú sestry. Vekovo sú na tom podobne, Natalie je o niečo staršia, ale podľa mňa to vôbec nie je vidno. Mne osobne je menej sympatická Keira, ktorá má ostrejšie črty tváre a výrazné lícne kosti. Natalie má naopak plnšie, dievčenské líčka. Rozoznáte na fotke jednu od druhej?

celebritní dvojníci
Zdroj: pinterest.com

Zooey Deschanel a Katy Perry

Zooey účinkovala vo videoklipe Not the end of the world od Katy Perry. Mnoho fanúšikov už dávno v minulosti riešilo ich neuveriteľnú podobu. Obidve majú veľké modré oči, svetlú pokožku a čierne husté vlasy. V minulosti dokonca nosili rovnaký účes s ofinou. Čo poviete na túto podobu? Hodili by sa podľa vás do role Snehulienky? Ja si myslím, že áno! Ako roky plynuli, Katy prešla mnohými zmenami imidžu a momentálne je z nej blondínka.

Katy Perry
Zdroj: etonline.com
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Týranie žien: Aký veľký je tento problém a ako s ním bojovať?

Heath Ledger a Joseph Gordon-Levitt

Zosnulého Heatha Ledgera, ktorý perfektne stvárnil rolu Jokera, spája s Josephom Gordonom-Levittom charizmatický pohľad, širší nos a sympatický úsmev. V minulosti mal Joseph podobný kučeravý účes ako Heath, avšak tiež prešiel zmenou imidžu. Na niektorých fotografiách, ktoré kolujú internetom, vyzerajú takmer identicky, no sú aj také, kde vidím len minimálnu podobu.

Heath Ledger
Zdroj: chickadvisor.com

Ralph Fiennes a Bradley Cooper

Mladšia verzia anglického herca Ralpha Fiennesa má podobné črty s Bradleym Cooperom, ktorý si zahral napríklad vo filme Zrodila sa hviezda. Obaja majú prenikavé modré oči a nejedna žena z nich bola paf. Takisto som si všimla, že Bradley má o niečo užší nos. Čo hovoríte na túto podobu?

celebritní dvojníci
Zdroj: accurascan.com

Margot Robbie a Emma Mackey

Keď som videla postavu Maeve v prvej epizóde seriálu Sex Education, myslela som si, že sa pozerám Margot Robbie. Až po pár minútach som si všimla, že to nie je ona, no tá podoba ma poriadne zarazila. Emma má však širšiu sánku a nejaké rozdiely by sa určite ešte našli. Skúste podľa fotky uhádnuť, že kto je kto!

Emma Mackey
Zdroj: in.mashable.com

Bryce Dallas Howard a Jessica Chastain

Obe americké herečky majú rovnakú farbu vlasov, hranatý nos, vyššie položené lícne kosti a podobný tvar obočia.

celebritní dvojníci
Zdroj: abcnews.com

Čo hovoríte na tieto dvojice? Podobajú sa podľa vás na seba? Ktorí celebritní dvojníci vám chýbajú v tomto zozname? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroje: today.com, google.com
Zdroj titulného obrázka: in.mashable.com

Ďalšie novinky

Populárne