sobota, 16 októbra, 2021

Najkrajšie herečky Hollywoodu: Nájdete vašu obľúbenú?

-

-REKLAMA-

Najkrajšie herečky všetkých čias, ktoré sa zapísali do histórie kinematografie!

Nejedna žena sa vo svojom živote porovnávala s očarujúcimi, slávnymi herečkami či už z domácej, alebo svetovej scény. Všetky ženy sú krásne a majú niečo do seba. Avšak veľa hollywoodskych herečiek bolo, aj je považovaných za symbol dokonalosti či ideál krásy. Či už k tomu dopomohli estetické úpravy, alebo ide o čisto naturálnu krásu, na tom nezáleží. Pripravila som si výber pre mňa najkrajších herečiek všetkých čias a verím, že medzi nimi nájdete aj tú svoju obľúbenú!

Audrey Hepburn

Medzi najkrajšie herečky podľa mňa patrí jednoznačne Audrey Hepburn. Aj keď už Audrey nie je medzi nami, navždy sa zapísala do histórie kinematografie. Jej jemné, dievčenské črty a šarm očarili mnohých mužov. Zaujímavosťou je, že jej korene siahajú na Slovensko, konkrétne do Nitry. Audreyina stará mama pochádzala z dedinky Kovarce. Nuž, slovenské korene sa nedajú zaprieť. Audrey však na Slovensku nežila, narodila sa sa v Belgicku.

-REKLAMA-

Audrey Hepburn
Zdroj: theedgesusu.co.uk

Mila Kunis

Mila patrí medzi obľúbené herečky, vidieť sme ju mohli napríklad v reality show  That ’70s Show. V animovanom seriáli Family Guy dala hlas Meg Griffin. Za tento počin bola v roku 2007 nominovaná na Annie Awards. Mila je pôvodom z Ukrajiny, no jej rodina sa rozhodla presťahovať sa do Los Angeles, keď mala sedem rokov. Prvé, čo si na nej človek všimne, sú výrazné oči. Mila má heterochrómiu, čo znamená, že má každé oko inej farby.

najkrajšie herečky
Zdroj: insider.com

Salma Hayek

-REKLAMA-

Zo Salmy priam srší temperament a divákovi hneď udrie do očí jej exotický vzhľad. Na filmovom plátne sme ju mohli vidieť po boku nemenej charizmatického Antonia Banderasa. Veľmi úspešne zvládla úlohu Fridy Kahlo vo filme Frida z roku 2002. Salma Hayek si zahrala väčšinou exotické, temperamentné ženy. Paradoxom je, že meno Salma znamená v arabčine mier.

Salma Hayek
Zdroj: pinterest.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Kvíz: Ako dobre poznáte herečku Elizabeth Olsen?

Elle Fanning

Úplným opakom Salmy je podľa mňa Elle Fanning, ktorá hneď zaujme svojím anjelským vyžarovaním. V showbiznise je známa aj jej staršia, rovnako pôvabná sestra, Dakota Fanning. Avšak rozhodla som sa do tohto článku zaradiť Elle, pretože z nej vyžaruje zvláštna a pritom vznešená energia. Energiu proste neoklamete. Elle sa objavila napríklad aj v kampani na parfum Sweet od značky Lolita Lempicka.

Elle Fanning
Zdroj: hdqwalls.com

Marilyn Monroe

Napriek tomu, že je Marilyn považovaná za ikonu Hollywoodu, jej život vôbec nebol taký ružový a dokonalý. Predtým, než sa stala slávnou, prežila mnoho tráum a temných chvíľ. Marilyn bola prvou ženou, ktorá sa objavila na titulnej fotke Playboya. Na vrchole svojej slávy sa stala tvárou viacerých reklamných kampaní. To, ako jej život skončil, už všetci vieme, avšak tomu okolo jej smrti vzniklo množstvo nezodpovedaných otázok.

marilyn monroe
Zdroj: wallpapercave.com

Sophia Loren

O Sophii Loren sme si už čo-to spomenuli v predošlom článku. Do tohto zoznamu však musí patriť! Kebyže si mám vybrať zo všetkých týchto herečiek jednu, tak je to na 100% Sophia.

najkrajšie herečky
Zdroj: 7wallpapers.net

Elizabeth Olsen

Určite poznáte dvojičky Olsenové zo seriálu Olsen Twins. Do určitého času som vôbec nevedela, že majú ešte jednu sestru, Elizabeth. Registrovať som ju začala vo filme Avengers: Age of Ultron. Momentálne ju môžeme vidieť v mini sérii WandaVision.

najkrajšie herečky
Zdroj: wallpapersafari.com

Emily Ratajkowski

Už priezvisko nám napovie, že Emily má poľský pôvod. Okrem herectva sa venuje aj modelingu a považuje sa za feministku. Vidieť sme ju mohli tiež vo viacerých hudobných videoklipoch. Napríklad v klipe Love Somebody od Maroon 5 si zahrala Adamovu lásku.

Emily Rtajkowski
Zdroj: estrepublicain.fr

Našli ste v tomto článku svoju obľúbenú herečku? Koho by ste pridali medzi najkrajšie herečky? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: csfd.cz

-REKLAMA-
Zuzana Feriancováhttp://plotpoint.sk
Veci sa vôbec nezhoršujú, to iba pravda sa odhaľuje.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img