utorok, 30 novembra, 2021

Kissing Booth 3 – Pokračovanie: Dátum vydania, herecké obsadenie a trailer!

-

-REKLAMA-

Kissing Booth 3 – pokračovanie: Kedy sa dočkáme poslednej časti?

Nemôžeme zo všetkého síce viniť koronavírus šíriaci sa svetom, no tentokrát možno priniesol aj dobré veci. Film Kissing Booth sa dočká druhého (aj posledného) pokračovania, a teda Kissing Booth 3.  Len pred pár dňami sme rozoberali druhú časť tohto filmu, Kissing Booth 2, a už sa začali svetom šíriť informácie o treťom pokračovaní. Čo o ňom zatiaľ vieme? Tešíte sa na Kissing Booth 3 – pokračovanie?

kissing booth 3 pokračovanie
Zdroj: reportdoor.com

Kissing Booth 3 pokračovanie – Herecké obsadenie

Pevne verím, že táto otázka napadla každému z vás. Budeme vidieť stále tých istých hercov? Odišiel niekto počas nakrúcania a my sa budeme musieť rozlúčiť s jeho postavou? Poďla všetkých dostupných zdrojov sa môžeme opäť tešiť na tých istých hercov. Elle (Joey King), Noah (Jacob Elordi), Lee (Joel Courtney), Marco (Taylor Zakhar Perez), Chloe (Maisie Richardson-Sellers), Rachel (Meganne Young) a ďalší. Takže ani tretí diel by nás nemal ukrátiť o žiadnu z našich milovaných postáv.

kissing booth cast
Zdroj: decider.com

Základná dejová línia

-REKLAMA-

Ako som spomínala už v minulom článku, Kissing Booth 3 rovnako ako aj predchádzajúce dva filmy sú natočené a spracované podľa knižnej predlohy. Mne osobne sa ani jedna z týchto knižiek nedostala do rúk, takže dejovú líniu môžeme len predpokladať. No ak budeme vychádzať z informácií, ktoré už poznáme, budeme vedieť dve základné veci. Riešiť sa bude najmä vzťah medzi Elle a Noahom, do ktorého bude zasahovať Marco. A ďalšou vecou bude Elle a jej výber vysokej školy. Čo si myslíte, pôjde na svoju vysnívanú školu so svojím  najlepším kamarátom alebo práve naopak, precestuje polku Ameriky, aby mohla byť so svojím frajerom?

kb 3
Zdroj: www.glamour.com
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Lucifer (ne)poslední 5. série? Únos, vztahy a mnohem víc!

Predpokladaný dátum premiéry

Konečný dátum nebol ešte povedaný, no vieme jedno. Kissing Booth 3 sa na naše obrazovky dostane už v roku 2021. To znamená, že na druhý film si počkáme o rok menej, ako sme museli čakať na druhý. Zaujímavosťou je, že druhý a tretí film sa točili naraz a takmer všetci herci sa vyjadril, že bolo náročné udržať to ako tajomstvo. Tretí film je už teda natočený a my môžeme len dúfať, že sa k nám dostane čo najskôr.

Teaser Trailer

-REKLAMA-

Zdroj: IMDB

-REKLAMA-
Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img