Recenzia: Young & Hungry – Oddychová, romantická komédia?

-

Novinky

Recenzia: Young & Hungry

Pokiaľ prehľadávate internet a neviete, čo si pozrieť, mám pre vás tip. Ak máte pocit, že na Netflixe ste videli už všetky možné filmy a seriály a nenašli ste nič, čo by vás zaujalo, nezúfajte. Táto recenzia Young & Hungry vám dá všetky rýchle potrebné informácie k tejto komédii.

young-and-hungry
Zdroj: whats-on-netflix.com

Young & Hungry – Dej

Dej začína u Josha doma, kam príde Gabi na kuchársky konkurz. Josh si hľadá osobného kuchára, ktorý mu bude k dispozícii dennodenne, a Gabi potrebuje peniaze. Na konkurze však nebude sama a o svoje miesto bude musieť bojovať s profesionálnym kuchárom. Gabi má od profesionálky veľmi ďaleko. Miesto nakoniec získa veľmi netradičným jedlom Grilovaným syrom – Grilled Cheese. Joshovi jedlo veľmi chutí, a tak sa rozhodne Gabi prijať. No aby miesto skutočne dostala, musí pripraviť romantickú večeru pre Josha a jeho priateľku, Caroline.

Večera nakoniec dopadne katastrofálne a Gabi sa rozhodne zostať s Joshom, aby sa necítil sám. Otvoria si fľašu vína a na druhý deň sa Gabi zobudí v Joshovej posteli. Od týchto udalostí sa odvíja aj zvyšok seriálu Young & Hungry, ktorý jednoznačne stojí za pozretie.

young and hungry
Zdroj: screenrant.com

Recenzia Young & Hungry – Môj názor

Seriál si zamilujete už po prvých minútach. Je to typická americká komédia, na ktorej sa naozaj dobre pobavíte. Emily stvárnila hlavnú hrdinku perfektne, rovnako ako dotiahla celý seriál k perfektnosti. Medzi hlavné postavy, ktoré musím jednoznačne zmieniť, patrí Elliot a Jolanda. Táto ikonická štvorica tvorí celé jadro seriálu. Josh je veľmi bohatý. Elliot, Jolanda a Gabi sú jeho zamestnanci. Elliot je do Josha platonicky zamilovaný už od samého začiatku seriálu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Sleepin' With The Lights On: Debutový album Kristin Lash a Jakoba Greya!

Young & Hungry má 5 sérií, čo síce znie ako veľa, no nemusíte sa hneď obávať. Každá epizóda má okolo 20 minút, takže ani sa nenazdáte a bude koniec. Verte mi, hneď, ako nastane koniec, budete si pýtať viac. Budete chcieť pokračovanie a budete zvedaví, čo sa udeje ďalej. Takže pokiaľ v týchto dňoch nemáte čo robiť, dúfam, že vás táto recenzia na seriál Young & Hungry namotivovala.

josh and gabi
Zdroj: ibtimes.com

Hodnotenie: 9/10

Páčila sa vám naša recenzia Young & Hungry? Pozrite si seriál?

Zaujímavosť k proseccu: Herečku, ktorá stvárnila hlavnú postavu – Gabi – stvárnila Emily Osment, ktorú môžeme poznať zo známeho seriálu Hannah Montana. Aj napriek tomu, že v seriáli Hannah Montana patrila medzi hlavné postavy, seriál Young & Hungry bol jej prvým seriálom, kde mala hlavnú rolu práve ona.

Zdroj: enzasbargains, imdb

Ďalšie novinky

Populárne