nedeľa, 17 januára, 2021

Lele Pons: Hviezda YouTube stále stúpa hudobným rebríčkom!

-

Lele Pons a speváčka?

Lele Pons patrí medzi najvýraznejšie postavy dnes už neaktívnej platformy Vine, na ktorej sa jej podarilo stať sa jednou z najúspešnejších a najznámejších osobností.  Svedčí o tom aj rekord v dosiahnutí historicky prvého miliónu prehratí krátkeho videa Vine, ktorý drží na svojom konte. Po vypnutí služby Vine sa jej úspešne podarilo presunúť aj do iných oblastí v rámci zábavného priemyslu.

V dnešných dňoch má aj vďaka tomu naozaj slušnú fanúšikovskú základňu a na zvonček pre odber na jej YouTube kanáli kliklo už vyše 17 miliónov ľudí. Medzi jej ďalšie „práce“ môžeme zaradiť modeling, moderovanie rôznych akcií a v dnešných dňoch k tomu rozhodne patrí aj spev. 24-ročná rodáčka z Venezuely totižto do sveta vypúšťa jeden track za druhým a pravdepodobne sa dočkáme aj albumu. Ale ako sa jej darí? Našla si svojich poslucháčov?

-REKLAMA-

Zaujímavosť: V tomto roku vyšiel dokument zo života Lele Pons, ktorý nájdete aj na YouTube.

Lele Pons a jej najúspešnejšie skladby

Lele Pons s hudbou začala už v roku 2018, kedy sa objavila na skladbe s názvom „Dicen“, ktorá vyšla v spolupráci so spevákom Matt Hunter. V tom istom roku už vyšla aj jej prvá sólová skladba s názvom „Celoso“, ktorú sme mohli počuť aj z éterov našich domácich rádií. Skladba má na YouTube už vyše 328 miliónov vzhliadnutí a v rebríčku Billboard US Hot Latin Songs sa umiestnila na mieste číslo 11. Neskor prišli aj ďalšie skladby ako „Bloqueo“ a „Vete Pa La“, z ktorých sa však v prvej stovke umiestnila iba prvá spomenutá skladba, a to na mieste číslo 42.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Rozhovor: Americký raper Joseph Calderon nám predstavil svoj rap!

Skladba „Se Te Nota“ v najprestížnejšom US rebríčku

Latino sa ako hudobný žáner v posledných rokoch teší čoraz väčšej popularite a zdá sa, že sa Lele Pons stáva jeho súčasťou. V roku 2020 vydala už tri skladby a práve tej najnovšej sa podarilo dostať do prvej stovky najhranejších skladieb v US. Skladba s názvom „Se Te Nota“ vyšla 4.9.2020 a už piaty týždeň pomaličky stúpa rebríčkom Billboard Hot 100. Aktuálne sa nachádza na priečke číslo 53 a uvidí sa, či vystúpa ešte vyššie. V rebríčku Billboard Hot Latin 100 je na mieste číslo 25.  Skladbám určite treba vyzdvihnúť vizuál, ktorý vyzerá naozaj vždy dobre.

Na 7 sekundových videách fičal pred pár rokmi celý svet a po úpadku platformy Vine sa jej najznámejšie osobnosti presunuli hlavne na YouTube. Príkladom je napríklad Logan Paul a jeho brat Jake alebo King Bach, ktorí sa obajvujú aj vo filmoch, ktoré produkuje Netflix. Lele Pons tak patrí medzi tých, ktorým sa podarilo zužitkovať svoju rozvinutú fanúšikovskú základňu a postaviť na tom niečo ďalšie. To si určite zaslúži obdiv! Dostať sa totižto do rebríčkov najhranejších skladieb nie je vôbec jednoduché a niektorým interpretom sa to nepodarí za celý svoj život.

Čo na to vravíte vy? Dokáže sa Lele Pons ako speváčka výraznejšie uchytiť v žánri, akým je Latino? Dajte nám vedieť!

Zdroj: Billboard, Instagram, YouTube, Wikipedia

-REKLAMA-
Avatar
Santiago Martins da Silvahttp://plotpoint.sk
Hudba je úžasná vec a pozadie tohto sveta je dosť fascinujúce. Ak by som neveril v to, že môžem článkami na tomto webe povedať niečo zaujímavé, tak to nerobím.
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -