piatok, 23 októbra, 2020

Tipy na filmy, v ktorých sa objavil Will Smith! Ktoré stoja za pozretie?

-

Odporúčané filmy – Will Smith

Will Smith nedávno oslávil svoje 52. narodeniny a my sme sa na jeho počesť rozhodli vám pripomenúť nejaké jeho filmy. Will ako skúsený herec s dlhoročnou praxou už má nejaké to portfólio vybudované. Preto vyberáme 5 filmov, ktoré vám spríjemnia večer aj pri opakovanom pozretí. Do výberu sa nedostali najnovšie počiny ako Aladin, Gemini alebo Bad Boys 2, a to kvôli ich „čerstvému“ uvedeniu do filmového sveta. Medzi tipmi tak nájdete aj staršie filmy, ktorých sa však ani dnes netreba báť. Veríme, že vám filmy spríjemnia nejeden večer.

Will Smith
Zdroj: wallup.net

1. The Pursuit of Happiness / Šťastie na dosah (2006)

Šťastie na dosah jednoznačne patrí medzi najúspešnejšie filmy, aké Will Smith natočil. Film je natočený podľa skutočnej udalosti a je založený na príbehu chlapíka menom Chris Gardner. Ten sa pretĺka životom a hľadá spôsob, ako sa dostať z tohto kolotoča von. Vo filme taktiež hrá jeho malý syn Jayden Smith.

-REKLAMA-

2. Collateral Beauty (2016)

Stretne sa smrť, láska a čas… Nie je to začiatok zlého vtipu to nie, je to celkom podarené obsadenie v tomto filme. V ňom sa Will Smith nevie vyrovnať so stratou milovanej osoby a píše listy práve týmto entitám. Na jeho prekvapenie ich však jedného dňa osobne stretne. Vo filme tiež vidíme mnoho známych tvárí, ktoré patria medzi svetovú špičku. Film má veľmi peknú myšlienku a ak ste tento počin ešte nevideli, vrelo odporúčame.

3. Focus (2015)

Film plný zlodejských trikov, v ktorom sa po boku Willa Smitha objavila aj Margot Robbie. Tí sa snažia okradnúť jedného miliardára, no ako vždy to nejde podľa plánu. Alebo áno? To posúďte sami.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Blockbustery 2020 - Které ještě letos uvidíme v kině?

4. After Earth / Po zániku Zeme (2013)

Opäť ďalší film, v ktorom sa po Willovom boku objavil aj jeho syn, Jayden Smith. V ňom dvojica ako jediná prežije haváriu lietadla, ktoré skončí na zakázanej planéte. Jedinou možnosťou, ako sa z planéty dostať, je nájsť druhú polovicu zničeného lietadla, z ktorého je možné vyslať signál na záchranu. Cesta je však plná nástrah.

5. Independence Day / Deň nezávislosti (1996)

Pre najstarší film na tomto zozname skočíme do roku 1996. Deň nezávislosti naše televízie vysielajú takmer vždy na deň nezávislosti, ktorý je 4. júla. V ňom našu planétu napadnú mimozemšťania a ľudia sa snažia tento útok odvrátiť. Vo filme taktiež hrajú Jeff Goldblum a Bill Pullman. Tento film dostal v roku 2016 svoje druhé pokračovanie a na trojke sa podľa zdrojov pracuje. Ani v jednom pokračovaní sa však Will Smith neobjavil.

A čo vy? Ktorý film s Willom Smithom máte najradšej?

Zdroj: YouTube, csfd.cz

-REKLAMA-
Avatar
Santiago Martins da Silvahttp://plotpoint.sk
Hudba je niečo úžasné a pozadie tohto sveta je dosť fascinujúce. Ak by som neveril v to, že možem článkami na tomto webe povedať niečo zaujímavé, tak to nerobím 😀 .
- Advertisement -

Populárne

TOP 5 – Najlepšie nové filmy podľa skutočných udalostí! Ktoré to sú?

Najlepšie nové filmy podľa skutočných udalostí Bolo celkom náročné vybrať pre vás len 5 filmov so silným príbehom, ktoré sa dajú považovať za skutočné umelecké...

Rychle a zběsile: Série skončí až 11 dílem! Bude ve vesmíru?

Série Rychle a zběsile pojede až do 11. dílu! Známe režiséra! Vrátí se Paul Walker? Bláznivá akční série, která kdysi byla o zběsilých autech, tu...

Aktuálne

Aktuálně: Známe název Snyder Cutu a vrací se Jared Leto jako Joker?

Návraty starých známých DCEU se poslední dobu opravdu činí. Kromě zajímavých novinek jako je The Flash, který slibuje cestování mezi alternativními vesmíry, se můžeme těšit i...

Recept na nakladaný hermelín: Jemne pikantný chod k pivu!

Ako si "naložiť" nakladaný hermelín? Nakladaný hermelín je taký "hospodský evergreen". Takmer v každom podniku, kde majú dobré pivo, nájdete v jedálničku túto chuťovku. A...
- Advertisement -