štvrtok, 5 augusta, 2021

Piráti z Karibiku: Margot Robbie bude hlavná hrdinka v novom filme! Jack Sparrow nahradený?

-

-REKLAMA-

Piráti z Karibiku: Margot Robbie prichádza do série

Koho chcete vidieť, keď sa rozhodnete ísť do kina na nový film zo série Piráti z Karibiku? Mnohí by ste povedali, že asi Jacka Sparrowa v podaní Johnnyho Deppa. Ale producenti v Disney si to nemyslia a vraj táto séria dokáže stáť na nohách aj bez Jacka. Debaty o novom filme bez neho tu teda kolujú už zopár rokov. Vyzerá to tak, že nakoniec boli pravdivé, keďže štúdio práve ohlásilo nový film s novou hlavnou rolou.

Ako už naznačil názov, hlavnou hrdinkou sa stane Margot Robbie, ktorú môžete poznať z filmov Suicide Squad, The Wolf of Wall Street alebo Once Upon a Time in Hollywood. Aby sme predišli všetkým útokom v komentároch pod týmto článkom, nie, Margot nebude hrať ženskú verziu Jacka Sparrowa. Pôjde o úplne novú postavu v úplne novom filme, ktorý bude hlavnú sériu dopĺňať podobne ako Rogue One a Solo dopĺňali sériu Star Wars.

-REKLAMA-

margot robbie
Zdroj: stylecaster.com

Film sa teda nezameria na pokračovanie Jackovho príbehu, ktorý vo filme Dead Men Tell No Tales (Salazarova pomsta) skončil otvorene. Momentálne vôbec nevieme, či sa vôbec dočkáme šiesteho filmu s Johnnym. Depp mal totiž súdne problémy s jeho ex-manželkou Amber Heard, ktorá mu dokázala v posledných rokoch pošpiniť jeho herecké meno. No a keďže by bol Depp v tomto prípade zamestnanec Disney, to si nemôže dovoliť zamestnať takého problémového herca.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Indiana Jones dostane vlastnú hru! Kedy a ktoré štúdio ju vytvorí?

-REKLAMA-

Kým teda budeme čakať na Deppov rozsudok o návrate do série, užijeme si zatiaľ nový pirátsky film s Margot Robbie. O scenár sa postará Christina Hodson, ktorá stála za filmami Birds of Prey a Bumblebee. Nepôjde o súčasť reštartu, ktorý je taktiež v pláne od tvorcu Chernobylu. Nový film bude mať pod palcom Jerry Bruckheimer, ktorý stál doteraz za všetkými filmami v sérii Piráti z Karibiku. Veríme teda, že sa dočkáme ďalšieho úspešného projektu s pirátmi, ktorý by mohol do série vnuknúť nový svieži vánok.

Piráti z Karibiku: Je Margot Robbie dobrou náhradou? Tešíte sa?

Zdroj: collider.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img