Harry Styles vo svete Marvelu! V kinách ho uvidíme už o mesiac!

-

Novinky

Harry Styles debutuje vo svete Marvelu ako nový superhrdina!

Spevák Harry Styles, ktorého verejnosť pozná najmä vďaka jeho vystupovaniu s bývalou skupinou One Direction, si zahrá v novej marvelovke. 27-ročný spevák v pripravovanej novinke Eternals stvárni Erosa – brata Thanosa. Nielen Harry Styles, ale aj Eros, tak bude mať premiéru vo svete Marvelu.

Matt Donelly, redaktor magazínu Variety, to potvrdil prostredníctvom Twitteru.

Akú rolu bude mať Eros v novej marvelovke?

Snímka Eternals sa odohráva po udalostiach Avengers: Endgame a predstaví nový tím superhrdinov, ktorí sú pripravení chrániť našu planétu. Postava Erosa v nej však podľa všetkého nebude zohrávať veľkú rolu. Denník Los Angeles Times prezradil, že si fanúšikovia speváka budú musieť počkať na záverečné titulky, aby svojho miláčika videli.

Detaily o jeho postave filmoví tvorcovia zatiaľ nepredstavili, no čerpajúc z toho, čo o ňom poznáme z komiksov, sa definitívne máme na čo tešiť!

Eros, známy aj ako Starfox, je predstavovaný najmä ako milovník žien a zábavy. Až útok Thanosa na ich planétu Titan, pri ktorom zomrie ich matka, ho donúti začať brať život vážne. Neskôr sa pridáva k legendárnym Avangers, čím získava aj prezývku hodnú superhrdinu – Starfox.

Harry Styles vo svete Marvelu
Zdroj: screenrant.com

Nejde však o prvý Stylesov herecký počin

Herecký svet pre mladého speváka nie je novinkou. Svoj debut mal vo filme Dunkirk z roku 2017 (v rovnakom roku vydal aj svoj prvý sólový album). V hlavnej úlohe ho budeme môcť vidieť v snímke Don’t worry darling koncom roka 2022, kde si zahrá po boku svojej priateľky Olivie Wilde.

Harry Styles vo svete Marvelu
Zdroj: thegentlemansjournal.com
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Seriálové pecky, na ktoré nemožno zabudnúť: Seriál Princ z Bel Air

Marvelovku Eternals na Slovensku kiná uvedú na filmové plátna už 4. novembra. Ak sa o nej chceš dovtedy dozvedieť viac, klikaj TU.

Aký je tvoj názor na výber herca? Je Harry tou správnou voľbou alebo si vieš na jeho miesto predstaviť niekoho iného? 

Zdroje: news.yahoo.com; mtv.com; marvel.fandom.com
Zdroj titulného obrázka: pngitem.com; commons.wikimedia.org

Ďalšie novinky

Populárne