No Way Home bude najdlhší Spider-Man film! Prekonal dĺžkou Eternals?

-

Novinky

Najdlhší Spider-Man film bude No Way Home

Film Spider-man: No Way Homeo mesiac dobyje svetové kiná. Niet teda divu, že fanúšikovia tejto marvelovky netrpezlivo čakajú na nové informácie. Nemusia však čakať dlho, keďže sa internetom šíri minutáž filmu, ktorá sa omylom dostala na svetlo sveta skôr ako mala. Posledný film o pavúčom superhrdinovi v podaní Toma Hollanda by sa mal stať najdlhším Spider-Man filmom, aký bol kedy natočený. Svojou dĺžkou dokonca predbehne aj Eternals.

Stránka brazílskeho kina Ingresso omylom s uvedením pripravovaného filmu vypustila do sveta informáciu zahŕňajúcu celkový čas filmu No Way Home. Podľa stránky by mal film trvať 2 hodiny a 39 minút. Tým pádom by svojou dĺžkou prekonal nielen všetky filmy o Spider-Manovi, ktoré boli doposiaľ natočené, ale aj novinku Eternals. Tá sa môže pochváliť dĺžkou 2 hodiny a 37 minút.

Dĺžka filmu sa tak v celkovom Marvel Cinematic Universe dostala na druhé miesto. Prvé si ako inak drží Avengers: Endgame.

najdlhší Spider-Man
Zdroj: thedisinsider.com
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: Trollové 3 - Jaký je nejbarevnější animák?

Pred novinkou No Way Home, si držal pozíciu najdlhšieho filmu s pavúčím hrdinom The Amazing Spider-Man 2, ktorý vyšiel v roku 2014. Spider-Mana si v ňom zahral Andrew Garfield.

Môžeme teda očakávať, že Spider-Man: No Way Home bude jedným z najikonickejších filmov, ktoré kedy Marvel vytvoril. Nielenže v ňom pravdepodobne uvidíme tri verzie Spider-Mana, a to rovno v podaní Toma Hollanda, Andrewa Garfielda a Tobeyho Maquirea, ale záporákom bude Doctor Octopus. Toho mohli filmoví diváci spoznať vo filme Spider-Man 2 z roku 2004.

Najdlhší Spider-Man film bude mať v slovenských kinách premiéru 16. decembra. Do tej doby si môžete trailer na film pozrieť v našom článku, v ktorom sa dozviete aj ďalšie zaujímavosti o pripravovanej novinke. 

Zroj titulného obrázka: italy24news.com
Zdroj: emptylighthouse.com; bgr.com

Ďalšie novinky

Populárne