Koniec Spider-Mana? Tom Holland sa po No Way Home už možno v Marveli neobjaví!

-

Novinky

Koniec Spider-Mana?

Svet Marvelu sa rozrastá a človek čaká, že postavy, ktoré teraz vidí na plátne tu s ním budú dlhé roky. Bohužiaľ, Hollywood funguje na báze kontraktov a zmlúv. Ak je teda niečo v rozpore s prvotnými plánmi, len veľmi ťažko sa dokáže niečo zmeniť. Pri Spider-Manovi od Marvelu to platí dvojnásobne. Marvel totiž práva na túto postavu nevlastní a pri nových filmoch ich len zdieľajú so spoločnosťou Sony Pictures na určitý čas.

Isto si pamätáte, ako sa už pred dvoma rokmi vravelo, že zmluva na používanie Spider-Mana v MCU sa skončila. Celý internet začal panikáriť a Sony nakoniec uzavrelo neplánovanú novú zmluvu na ďalšie krátke obdobie. Podľa posledných informácií od samotného predstaviteľa titulného hrdinu, Toma Hollanda sa už aj toto obdobie práve skončilo. Herec povedal, že film Spider-Man: No Way Home, ktorý dorazí do našich kín už v decembri, bude posledným v jeho Spider-Manovskej Marvel sérii.

posledný spider-man film toma hollanda
Zdroj: twitter.com

Tom Holland dodal, že to neznamená nutne, že by v roli Spider-Mana nepokračoval. Stále je veľká šanca, že si Hollandov vesmír zoberie do vlastných rúk štúdio Sony. To ho plánuje postupne prepájať s ich zloduchmi, ktorým robia vlastné filmy ako Venom či Morbius. Holland povedal, že ak sa ešte spolu s jeho hereckými kolegami opäť dostanú k svojim rolám, už to bude niečo úplne iné.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Téma: Jakým směrem se nyní vydá Marvel Cinematic Universe? - 4. část

V tomto bode si teda budeme musieť už len počkať na to, čo vlastne nám predvedie film No Way Home a aké sú potenciálne možnosti na pokračovanie. Natáčanie filmu vraj bolo veľmi emocionálne a Holland vraj nikdy pri poslednej klapke ešte toľko neplakal. Úprimne mám Hollandovu Spider-Man sériu veľmi rád a som rád, že ju mohli tvorcovia riadne ukončiť. Na budúcnosť som určite zvedavý, nech už bude akákoľvek.

Čo hovoríte na koniec Spider-Mana v MCU? Budú prípadné filmy s Tomom Hollandom ako Spider-Manom stále dobré aj v réžii Sony Pictures?

Zdroj: ew.com
Zdroj titulného obrázka: ew.com

Ďalšie novinky

Populárne