Eternals majú nový finálny trailer! Bude to oscarová Marvelovka?

-

Novinky

Eternals a ich finálny trailer!

Marvel má natoľko dobre naplánovanú produkciu, že nás zásobuje novým obsahom každých pár týždňov. Momentálne sa nachádzame vo štvrtej fázi MCU, konkrétne na druhom dieli animovaného seriálu What If…?. S príchodom ich ďalšieho filmu do kín s názvom Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings sa samozrejme musí promovať ich nasledujúci. Sú to hrdinovia Eternals a ich finálny trailer.

Zatiaľ, čo Shang-Chi dostáva bravúrne reakcie, na Eternals sme zvedaví asi všetci o niečo viac. Už len z toho dôvodu, že pôjde o úplnú zmenu štýlu v MCU. Navyše sa o film postarala oscarová režisérka Chloé Zhao, ktorá sama s týmto nápadom oslovila štúdio. Po jej výhre s filmom Nomadland a po nominácií marvelovky Black Panther na najlepší film, je jasné že režisérka aj štúdio budú chcieť opäť bojovať o sošku. Nový trailer napovedá, že ambície na to Eternals rozhodne majú.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  5 detailov zo sveta Marvel #3 - Všimli ste si mini detail z prvých Avengers?

Vyzerá to ako indie film, natočený za neskutočne drahé peniaze. To je niečo, čo sa mne osobne neskutočne páči. O priazeň divákov sa však Eternals tento rok budú biť s ďalším sci-fi veľkofilmom, Duna. Môžeme teda len špekulovať, ktorý sci-fi film si ľudia obľúbia viac. Hlavné je, že sa môžeme tešiť na nový (snáď kvalitný) počin, ktorý vyzerá (konečne) odlišne než projekty, na ktoré sme od štúdia zvyknutí.

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: ew.com

Ďalšie novinky

Populárne