streda, 4 augusta, 2021

Chcete sa naučiť nový jazyk? Skúste aplikáciu pre Netflix!

-

-REKLAMA-

Chcete sa naučiť nový jazyk?

Language Learning with Netflix je aplikácia možno práve pre vás! Mnoho z nás totižto miluje učenie sa nových jazykov. Je na vás, či sa ho učíte kvôli kariérnemu postupu alebo z čistej zvedavosti. Obidve tieto kategórie spadajú do jednej priepasti a tou je samotný progres. Veľa ľudí totižto začne s učením nového jazyka, ale nikdy nedokončí. Buď je to kvôli malej motivácii, alebo kvôli tomu, že ich výučba nie je stavaná k pohodlným podmienkam.

Práve túto situáciu sa snažíme vďaka inováciám riešiť. Veľké množstvo osôb dokonca pripisuje svoje zdatnosti v anglickom jazyku práve videohrám, ktoré ich donútili sa tento jazyk naučiť. Ale ak nemáte na videohry čas a radi si pozriete svoj obľúbený seriál na platforme Netflix, tak vám práve môže pomôcť táto aplikácia!

-REKLAMA-

netflix
zdroj: amazon.in

Language Learning with Netflix?

Aplikácia vám dovoľuje sledovať vaše obľúbené filmy a seriály s titulkami, ktoré si sami nastavíte. Práve vďaka tomuto budete môcť sledovať film vo vybranom jazyku s titulkami a na spodnej lište sa vám budú ukazovať titulky preložené do vášho jazyku. Aplikácia taktiež ponúka možnosť si kliknúť na slovo, ktorému nerozumiete a to slovo vám rovno vyhodí so všetkými vysvetlivkami. Práve tieto pomôcky tvoria aplikáciu Language Learning with Netflix veľmi využiteľnou.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  The Mandalorian: Kapitola 11 - Čo hovoríme na tretí diel druhej série?

-REKLAMA-

O výber jazykov sa taktiež nebudete musieť báť. Aplikácia obsahuje skoro všetky jazyky, pričom ich počet stále pribúda. Jediným mínusom aplikácie je to, že niekedy dokáže zasekávať, čo môže vyústiť v samostatné reštartovanie vášho internetového prieskumníka. Osobne mi táto aplikácia veľmi pomohla a práve tento štýl učenia sa mi stal príjemným, keďže spája príjemné s užitočným. Aplikácia je dostupná v obchode Google Chrome, čiže ak máte v pláne prekvapiť svojich známych novými znalosťami cudzieho jazyka, tak neváhajte a ihneď aplikáciu sťahujte!

language learning with netflix
Language learning with Netflix. Zdroj: GoogleChrome.com

Tak čo? Presvedčila vás aplikácia, aby ste skúsili zdokonaliť svoje schopnosti v cudzom jazyku, alebo zostanete pri zaužívaných štandardoch?

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img