piatok, 30 októbra, 2020

TOP 5: Romantické filmy, ktoré nájdeme na Netflixe

-

Romantické filmy, ktoré nájdeme na Netflixe

Posledné dni bolo vonku naozaj nepekné počasie a väčšina z nás iba sedela doma a sledovala telku. Prepínali sme jeden film za druhým a netušili, ktorý naozaj stojí za pozretie. Romantické filmy sa na Netflixe stále dajú nájsť a toto je päť z nich.

netflix
zdroj: www.amazon.in

To All the Boys I’ve Loved Before

O tomto filme pravdepodobne veľa z vás už počulo. Bol natočený podľa knižnej série, ktorá sa skladá z troch kníh. Dva filmy sú už natočené a na tretí sa ešte čaká. Film je o Lare-Jean, ktorá napísala listy všetkým chlapcom, do ktorých bola zamilovaná, no nikdy ich neodoslala. Jedného dňa sa však listy záhadne odošlú, čo spôsobí Lare-Jean nepekné problémy.

-REKLAMA-

Jeden z listov bol poslaný bývalému frajerovi jej sestry, zatiaľ čo ten druhý bol poslaný Peterovi, s ktorým chodila jej bývala kamarátka. Aby Lara-Jean utajila svoje city k sestrinmu bývalému, dohodne sa s Peterom na falošnom vzťahu, ktorý prinesie výhody obom. A všetci vieme, ako to s falošnými vzťahmi funguje.

to all the boys
zdroj: www.slj.com

Angus, thongs and perfect snogging

Medzi novo pridané romantické filmy na Netflixe rozhodne patrí aj tento. V českom znení ho poznáme pod názvom On je fakt boží a ja osobne som bola naozaj prekvapená, keď som ho zahliadla na Netflixe. Vo filme sa nedočkáme prekrásnej hlavnej hrdinky, ktorá získa každého chlapca, ktorého chce. Hovorí o živote obyčajných teenageriek, ktorým život hodí pod nos dvoch nových študentov.

Rozhodovanie je jednoduché, Jess má zálusk na Toma, zatiaľ čo hlavná hrdinka striehne na Robbieho. Hlúpe rozhodnutia neminuli ani tento film, toho sa nemusíte obávať. Takže pokiaľ máte chuť na niečo aspoň trošku reálne a zábavné, toto je film, ktorý hľadáte.

romantické filmy
zdroj: www.digitalspy.com

How to lose a guy in 10 days

Nie som si istá, či mám tento film zaradiť medzi komédie alebo romantické filmy na Netflixe, pretože pasuje do oboch kategórií. Film je o mladej novinárke, ktorá musela napísať článok o tom, ako prísť o muža za 10 dní. Samozrejme, článok mal byť inšpirovaný skutočnými skúsenosťami. V tom istom čase sa Benjamin, realitný agent, stavil so svojím šéfom, že zlomí srdce dievčine, ktorá sa doňho zamiluje. Osud alebo Benove kolegyne zviedli tento pár dokopy a ďalej to už išlo samé.

romantické filmy
zdroj: tabithatao.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Tenki no ko (Weathering with you) medzi TOP 10 na Twitteri za rok 2019

Sierra Burgess

Osobne by som si dovolila povedať, že toto je film vytvorený pre dnešnú generáciu. Všade, kam sa pozrieme, sú dokonale upravené ženy s perfektným make-upom, dokonalými postavami a získavajú všetko, čo chcú. Sierra je presný opak týchto dievčat a nedorozumením si začne písať s neznámym chlapcom. On si však myslí, že Sierra je Veronica, jedna z najkrajších roztlieskavačiek na škole. Dokáže sa chlapec ako Jamey zaľúbiť do dievčaťa ako je Sierra?

romanticke filmy
zdroj: www.netflix.com

Perfect date

Neviem, či to niečo znamená, ale Perfect date je už tretí romantický film, kde hlavného hrdinu hrá Noah Centineo. V tomto filme si Noah zahral Brooksa, ktorý rozhodol, že bude zarábať peniaze pomocou aplikácie na randenie. Hocikto mu napíše, že potrebuje rande na ples, rande na rodinnú oslavu, že potrebuje rodičom niečo dokázať… Brooks bude kýmkoľvek.

Pri podobnej situácii sa zoznámi aj s Celiou, ktorá ale o jeho spoločnosť nemá záujem. Celia na ples vôbec nechce ísť, až kým ju Brooks neprinúti. Inými slovami, je to klasický romantický film, ktorý nájdeme na netflixe.

Perfect date
zdroj: netflix.com

Pokiaľ vás viac zaujímajú seriály ako filmy, určite si prečítajte aj naše recenzie na seriály!

Zdroj: Netflix

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

Život a kariéra Brendana Frasera: Čím všetkým si musel prejsť?

Život a kariéra Brendana Frasera Život a kariéra Brendana Frasera bola plná vzostupov, ale aj pádov. Vysoký, atletický s  chlapčenským šarmom a bystrým komickým cítením...

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Aktuálne

The Haunting of Bly Manor: Povedla se Netflixu nová hororová minisérie?

Jaké je The Haunting of Bly Manor? V dnešních společných rychlo názorech jsem zaměřili na minisérii The Haunting of Bly Manor. Ta nabízí spoustu vedlejších...

Druhé hracie kolo Ligy majstrov: O osude Juventusu rozhodol VAR!

Druhé hracie kolo Ligy majstrov Pri hracích kolách Ligy majstrov sme boli zvyknutí na dvojtýždňové prestávky. Kvôli neskorému začiatku sa program najprestížnejšej európskej súťaže nahustil....
- Advertisement -