streda, 25 novembra, 2020

Siréna recenzia – Aká je prvá časť série Rodení hriešnici?

-

Siréna recenzia – Rodení hriešnici

Rodení hriešnici je séria, ktorá má v tomto momente deväť častí. Deviata časť vyšla len túto jar, čiže je možnosť, že k sérii ešte zopár kníh pribudne. Mimo hlavných kníh existuje k sérii veľmi veľa menších noviel. V slovenčine vďaka vydavateľstvu Zelený kocúr môžeme zatiaľ nájsť prvé dve časti. Siréna nám bola zaslaná v rámci spolupráce s vydavateľstvom Zelený kocúr, za čo veľmi pekne ďakujeme.

séria rodení hriešnici
Zdroj: fiftyshadesofgreyandmore.wordpress.com

Siréna

Anotácia: Nora Sutherlinová, hlavná hrdinka románu Siréna, je úspešná autorka erotických kníh, ktoré sú prijímané s obrovským nadšením čitateľov. Jej posledný rukopis je však iný, vážnejší a osobnejší. Nora verí, že práve tento román si získa skutočné uznanie kritiky.

-REKLAMA-

No všetko má v rukách prísny redaktor Zachary Easton, ktorý je ochotný spolupracovať na knihe, len ak ju Nora celú prepíše. Spolupráca so Zacharym je náročná… no najmä vzrušujúca. Hoci sa Nora Sutherlinová domnieva, že vie prekračovať hranice vlastných možností, vo svete, kde je vášňou bolesť, nie je nič jednoduché.

Autorka: Tiffany Reisz

Siréna
Zdroj: zelenykocur.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Čitatelský měsíčník #2: Negan, Venom a McDonald?

Názor

Siréna je písaná z pohľadu tretej osoby. A keďže knihy čítam zväčša v tej prvej, istý čas mi trvalo, kým som si zvykla. Autorka má špecifický štýl písania, ktorý vám buď sadne, alebo sa knihou budete brodiť. Ja som bola prvú štvrtinu druhá možnosť, avšak akonáhle som si zvykla, kniha sa čítala od ruky. Začiatok bol nudnejší, kniha mi vtedy pripomína skôr komédiu než erotický román.

Prečo? Lebo sa tam okrem vtipkovania Nory nič moc nedialo. Jedna erotická scénka bola len fiktívna a druhá bola spomienka s mužom, ktorému som nefandila.  Potom už prišiel na scénu reálny Søren a išlo to. Nora má špecifický humor, ktorý mne osobne veľmi sadol, čiže som si ju rýchlo obľúbila. Avšak rovnako ako aj autorkin štýl písania, Norin humor nemusí sedieť každému. Čítanie som si užívala každým dúškom a určite siahnem aj po pokračovaní!

Oplatí sa knihu Siréna kúpiť?

Moja odpoveď je jednoznačne áno! Siréna je krásnym úvodom do tejto série, kde nájdete všetko: lásku, sex, tajomstvá, rôzne narážky a ešte omnoho viac. Čo všetko? To sa dozviete, keď si knihu prečítate.

Hodnotenie: 7/10

Páčila sa vám naša Siréna recenzia? Určite pozrite aj recenziu na knihu Opál, ktorá je taktiež od vydavateľstva Zelený Kocúr. 

Zdroj: zelenykocur.sk

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

Rozhovor: Kanaďanka Hailey žijúca na Slovensku! Aké sú jej dojmy?

Rozhovor: Kanaďanka Hailey žijúca na Slovensku! Dnes by som vám VEĽMI RADA predstavila Hailey, Kanaďanka žijúca na Slovensku. Musím sa priznať, že má moje obrovské...

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Aktuálne

Zomrel Diego Maradona: Futbalový boh, ktorý sa neštítil hanby!

Zomrel Diego Maradona Futbal. Hra, ktorá definovala mnoho generácií mladých ľudí po celom svete. Práve kvôli tomuto športu sa spojilo mnoho dlhoročných nepriateľov a taktiež...

Grammy Awards 2021: The Weeknd bez jedinej nominácie!

Grammy Awards 2021: The Weeknd si pravdepodobne neodnesie nič! V hudobnom svete sa schyľuje k odovzdávaniu najprestížnejších hudobných ocenení Grammy Awards 2021, ktoré sa opäť...
- Advertisement -