piatok, 30 októbra, 2020

Recenzia: FAILing in love – Dráma, ktorej pozretie neoľutujete!

-

FAILing in love recenzia

Failing in love je korejská dráma, ktorá vyšla minulý rok na prelome októbra a novembra. Je to prvá menšia dráma, ktorú som kedy videla. A budem na ňu určite ešte dlho spomínať.

Failing in love
Zdroj: asianwiki.com

Anotácia: Pa Rang trpí separačnou úzkosťou, necíti sa dobre, keď je sám. Keď dovŕši 18 rokov, jeho životným cieľom sa stane získanie priateľky, ktorá s ním neustále bude. Rozhodne sa nabrať odvahu a vyznať lásku dievčaťu. A vtedy sa začínajú odhaľovať romantické príbehy mladých a nezrelých tínedžerov.

Názor

-REKLAMA-

Túto drámu som našla náhodou, keď som prezerala Facebook. Vyskočila na mňa reklama a mne sa natoľko páčila, že som si to ihneď išla nájsť. Aj napriek tomu, že som s kórejskou drámou nemala absolútne žiadne skúsenosti. Ľutujem to? Absolútne nie. Nakoľko sa mi otvoril prakticky nový svet. Kórejskej dráme som absolútne podľahla.

FAILing in love ako názov už napovedá, ide o príbeh, kde hlavní hrdinvoia zlyhávajú v láske. Veľmi veľa ľudí si namiesto FAILing in love prečítajú falling in love, pričom sa pravý názov dozvedia až vtedy, keď drámu skončia.

Failing in love people
Zdroj: annyeongoppa.com

Pa Rang chce natoľko priateľku, že neustále vyznáva lásku dievčatám, ktoré pozná veľmi krátko. Potom, čo sa od jednej z dievčat dozvie, že ho vlastne má rada Si Won, rozhodne sa lásku vyznať aj jej. Ale tá mu povie, že ho rada nemá. Prečo? Lebo nechce, aby s ňou bol len kvôli separačnej úzkosti. Musím sa priznať, že hoci som mu na začiatku so Si Won držala palce, akonáhle sa tam objavil Si Eon, moje srdce si získal on. Aj keď mal od dobrého chlapca naozaj veľmi ďaleko.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: The Eddy - Jazzový seriál od tvůrce La La Landu!

Na dráme sa mi nielen páčilo to, že nebola zbytočne dlhá, časť trvala 20 minút. Ale aj to, že neobsahovala také tie bežné veci, ktoré sa v takýchto telenovelách nachádzajú. Páčila sa mi tam neskutočne hudba, ktorú celú drámu nasledovala. Priznám sa, takmer všetky pesničky som si stiahla do mobilu, nakoľko boli naozaj chytľavé.

failing in love
Zdroj: hancinema.net

Koniec, nebudem klamať, ma troška sklamal. Avšak nie moc, nakoľko viem, že keby to skončilo inak, moje srdce by sa asi zlomilo na dve polovice. Ako túto recenziu práve píšem, mám veľkú chuť pozrieť si to celé znova nielen kvôli hudbe, ale aj kvôli hercom, ktorí neboli len veľmi pekní, ale hrali aj dobre. Pokiaľ vás FAILing in love zaujalo, dráma sa nachádza na YouTube, kde sa dá pozrieť s anglickým dabingom.

Hodnotenie: 9/10

Pokiaľ vás naša FAILing in love recenzia zaujala, nezabudnite si pozrieť aj náš ďalší článok na anime Fugou Keiji.

Zdroj: viki.com

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

Život a kariéra Brendana Frasera: Čím všetkým si musel prejsť?

Život a kariéra Brendana Frasera Život a kariéra Brendana Frasera bola plná vzostupov, ale aj pádov. Vysoký, atletický s  chlapčenským šarmom a bystrým komickým cítením...

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Aktuálne

The Haunting of Bly Manor: Povedla se Netflixu nová hororová minisérie?

Jaké je The Haunting of Bly Manor? V dnešních společných rychlo názorech jsem zaměřili na minisérii The Haunting of Bly Manor. Ta nabízí spoustu vedlejších...

Druhé hracie kolo Ligy majstrov: O osude Juventusu rozhodol VAR!

Druhé hracie kolo Ligy majstrov Pri hracích kolách Ligy majstrov sme boli zvyknutí na dvojtýždňové prestávky. Kvôli neskorému začiatku sa program najprestížnejšej európskej súťaže nahustil....
- Advertisement -