Kapela KUKY BAND predstavuje silvestrovský hit pod názvom Nový rok

-

Novinky

Silvestrovský hit Nový rok od kapely KUKY BAND je tu!

Silvester je tu! A s ním začína zábava už od skorého rána, o ktorú sa postarala svojská, no stále umelcov podporujúca hudobná platforma RUKA HORE! Minulý rok si pre rebrande pripravila originálny krátky hudobný film, ktorý datuje prierez vyrobených merchov od roku 2012 – 2020 na prezentáciu nového loga.

Tento rok venovali ako poďakovanie všetkým fanúšikom hudby tento umelecký cover od obľúnej kapely KUKY BAND, ktorá na rok 2022 pripravuje aj jedno hudobné prekvapenie! Ruka Hore už o pár dní spustí aj ďalší ročník hudobnej ankety RUKA HORE AWARDS! Bude KUKY BAND horúci kandidát na skupinu roka?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Ariana Grande prinesie čoskoro Fortnite koncert! Kedy a ako ho sledovať?

Jedinečná rómska kapela, čo sú zač?

Je to obyčajne neobyčajná rómska kapela, v ktorej pôsobí Jozef Kuky a jeho kolega a bratranec René Kmeťo. Snažia sa tvoriť nielen klasicky rómsku, ale aj modernejšiu muziku, aby roztancovali aj mladých. Pôvodne to bolo založené najmä na rómskej muzike, ale zvyšujúci záujem ich priviedol na myšlienku tvoriť aj pre širšie publikum. Jozef je na scéne už približne sedem rokov, vtedy aj vznikol KUKY BAND, kde predtým pôsobil len s jedným gitaristom tu z Hlohovca. Približne o rok neskôr sa dal dokopy s Renkom, s ktorým tvoria kapelu doteraz.

Viac sa dozviete, aj pobavíte v špeciálnom silvestrovskom rozhovore s Tomym Kottym s kapelou KUKY BAND, v rámci ktorého prerobili aj známy hit Mambo No. 5 od speváka Lou Bega do Silvestrovskej kuky podoby.

Čo hovoríte nový hit „Nový rok“, ktorý nám kapela KUKY BAND priniesla k Silvestru? Páči sa vám?

Zdroj: PR/Brand manažér Jana Trellová/Ruka Hore
Zdroj titulného obrázka: youtube.com

Ďalšie novinky

Populárne