Imagine Dragons a Wrecked: Rocková balada venovaná Alishi Reynolds!

-

Novinky

Imagine Dragons a Wrecked: Rocková balada venovaná Alishi Reynolds

Imagine Dragons predstavujú tretí singel Wrecked z pripravovaného piateho štúdiového albumu. Doposiaľ vyšli dva single, Follow You a Cutthroat, ktoré vyšli naraz 12. marca. Pieseň je inšpirovaná veľmi nepríjemnou udalosťou zo života frontmana kapely, speváka Dana Reynoldsa. Nahrávku venoval svojej nevlastnej sestre, Alishi, ktorá dlhý čas bojovala so zákernou rakovinou. Svoju bitku však, žiaľ, nedokázala doviesť do úspešného konca.

Nový song Wrecked inšpirovaný nešťastnou udalosťou

Tretí singel vyšiel 2. júla a zasiahol celú fanúšikovskú základňu americkej kapely. Spevák Dan Reynolds sa ku všetkému vyjadril aj prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti Twitter.

Túto vec som napísal krátko po tom, ako ma opustila moja nevlastná sestra Alisha, ktorá rok bojovala s rakovinou. Poslednú správu, ktorú som od nej dostal, som prijal ešte počas mojej pauzy s Ajou (jeho manželka od roku 2011) . Bol som na tom veľmi zle a ona mi poslala toto. To hovorí za všetko. Začal som revať, keď mi to prišlo, sediac v hotelovej izbe, už ani neviem kde. Pripomenulo mi to tú jednoduchú krásu života. Ako som sedel v nemocničnej izbe s mojím bratom a videl ju posledný raz sa nadyýchnuť, pocítil som ten najväčší smútok vo svojom živote.

Veľmi to so mnou pohlo. Neprejde deň, kedy by som na ňu nemyslel. Vidím ju v každom úsmeve. V každom akte milosti a ľudskosti, ktorý vidím. Dúfam, že po tomto živote je niečo ďalšie. Lebo dúfam, že ju znovu uvidím, veľmi mi chýba. Ľúbim ťa, Alisha. Verím, že si tento song počula a tancuješ si naň tak, ako si zvykla na koncertoch. V prednej rade, akoby sa nikto nepozeral. Ale my sme sa všetci pozerali. – Dan Reynolds, Twitter

Link na spomínanú správu nájdeš tu. Srdcervúci song s emotívnym videoklipom prikladáme nižšie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Adele oznámila dátum vydania nového albumu! Toto k nemu napísala!

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem.

Zdroje: Genius, youtube.com, Wiki
Zdroj titulného obrázku: Instagram/Imagine Dragons

Ďalšie novinky

Populárne