nedeľa, 31 mája, 2020

TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #2

-

Zaujímavé fakty o seriáloch #2

Určite ste nejeden z týchto seriálov už niekedy videli. Ale stavím sa, že málokto z vás vie, čo všetko sa odohrávalo počas nakrúcania týchto známych seriálov. Preto vám prinášame zaujímavé fakty o seriáloch, ktoré ste zrejme nevedeli!

Stranger Things

Zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: nme.com

-REKLAMA-

Každý diel prvej série tohto mysteriózneho seriálu stál približne 6 miliónov dolárov. Avšak, keď bola oznámená druhá séria, Netflix dal tvorcom viac peňazí. Narozdiel od prvej série stáli diely druhej sezóny 8 miliónov dolárov, čím sa seriál takmer priblížil k rozpočtu dielov prvej série Game of Thrones, ktoré stáli okolo 10 miliónov dolárov (každý).

Suits

Suits Kravaťáci
Zdroj: gq-magazine.co.uk

Všetci dobre vieme, aké silné puto má Harvey Specter s Donnou Paulsen v seriáli Suits (Kravaťáci). Nuž, výnimkou nie je ani skutočný život. Gabriel Macht a Sarah Raffertynajlepšími priateľmi aj v skutočnom svete, poznajú sa už takmer 20 rokov. Práve Macht stojí za tým, že v seriáli Sarah Rafferty hrá Harveyho lojálnu a dôveryhodnú asistentku.

Agents of S.H.I.E.L.D.

Zdroj: newsbeezer.com

Prekrásna Chloe Bennet, ktorú poznáme ako agentku Daisy Johnson či Quake, si počas natáčania druhej série v jednej bojovej scéne zlomila lakeť. Agentov S.H.I.E.L.D.u však len tak niečo nezastaví. Aj napriek nehode pokračovala v nakrúcaní aj so zlomeninou.

NCIS: Námorný vyšetrovací úrad

Zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: wallhere.com

Herečka Pauley Perrette, ktorú poznáme ako fanúšikmi milovanú Abby, v skutočnosti naozaj ukončila vysokú školu s titulom vo forenznej vede. S cieľom získať magisterský titul sa presťahovala do New Yorku, vďaka čomu sa následne dostala k herectvu. Producenti show dokonca prezradili, že osobnosť a záujmy, aké má Abby, sú presne také isté, ako má samotná herečka. Dá sa teda povedať, že sa doslova na nič nehrá.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  La Casa de Papel: Zaujímavé fakty, ktoré ste určite (ne)vedeli

Sons of Anarchy

Zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: geektyrant.com

Určite si každý z nás vychutnáva badass stunty, ktoré v seriáli vidíme. Vedeli ste však, že väčšina z hlavných postáv ich naozaj predvádza a nejedná sa o žiadnych dablérov?

Teória veľkého tresku

The Big Bang Theory
Zdroj: staynerd.com

Vedeli ste, že hviezdna dvojka Sheldon (Jim Parsons) a Leonard (Johnny Galecki) sú v skutočnosti pomenovaní po hercovi, režisérovi a televíznom producentovi menom Sheldon Leonard?

Narcos

Narcos
Zdroj: hollywoodreport.com

Charizmatický Wagner Moura, ktorý nám stvárnil v seriáli Narcos svetoznámeho drogového baróna Pabla Escobara, sa musel kvôli jeho roli naučiť po španielsky. Herec je totižto brazílskeho pôvodu a jeho materinský jazyk je portugalčina.

How I Met Your Mother

How I met your mother
Zdroj: digitalspy.com

Dokážete si predstaviť, že by hral legendárneho Barneyho Stinsona niekto iný ako Neil Patrick Harriss? Nuž, všetko mohlo byť úplne inak! O túto postavu sa totižto zaujímal herec Jim Parsons, ktoré všetci dobre poznáme zo seriálu Teória veľkého tresku ako Sheldona Coopera.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #3

Breaking Bad

Breaking Bad
Zdroj: wallpapersden.com

Pýtate sa, prečo mal tak úspešný seriál ako Breaking Bad „len“ 5 sérií? Môže za to tvorca show, Vince Gilligan. Jeho dôvod bol veľmi jednoduchý – skrátka nechcel spraviť chybu ako mnoho úspešných seriálov, ktoré bežia až príliš dlho a ich kvalita len klesá.

Preacher

Zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: amc.com

Vedeli ste o tom, že Dominic Cooper a Ruth Negga, ktorí vystupujú v seriáli Preacher ako Jesse Custer a Tulip O’Hare, si obaja zahrali v MCU? Cooper sa ukázal vo filme Captain America: The First Avenger či v seriáli Agent Carter ako otec Tonyho Starka, Howard Stark. Negga sa zasa ukázala v seriáli Agents of S.H.I.EL.D., kde si zahrala postavu menom Raina.

Páčili sa vám naše zaujímavé fakty o seriáloch #2? Dozvedeli ste sa niečo, čo ste doteraz nevedeli?

Zdroj: imdb.com

-REKLAMA-
Avatar
Viliam Šuška ml.http://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -

Populárne

Může být Hollywoodský remake lepší než originál? – Část 1.

Téma: Hollywoodský remake lepší než originál - Část 1. Hollywoodský remake se nikdy netajil tím, že vykrádá ostatní nebo sám sebe. Pojďme se podívat na...

ROZHOVOR: Už ste počuli Angličana z Banskej Bystrice?

Gary and the homegrown nie je žiadna prvoplánová frajerina  Gary Halmkan, pesničkár s profesionálnym hudobným prejavom. To, že sa nejedná o prvoplánovú muzikantskú frajerinu pochopíte,...

Aktuálne

Bolesť a Blahobyt: Výstup na výslnie organizovaného zločinu

Všetky postavy v tejto publikácii sú čisto fiktívne a možná zhoda je náhodná. ,,Tony, toto bude veľké! Celý tento obchod zmení perspektívu New Yorku a...

Pokračování filmu Ježek Sonic dostalo zelenou od studia!

Kdy uvidíme pokračování filmu Ježek Sonic? A vrátí se Jim Carrey jako Doktor Robotnik? První dobrodružství superrychlého ježoura zaútočilo na kina letos v únoru. Dosud...
- Advertisement -