streda, 8 júla, 2020

TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #9

-

Zaujímavé fakty o seriáloch #9

Určite ste nejeden z týchto seriálov už niekedy videli. Ale stavím sa, že málokto z vás vie, čo všetko sa odohrávalo počas nakrúcania týchto známych seriálov. Preto vám prinášame zaujímavé fakty o seriáloch #9, ktoré ste zrejme nevedeli!

Game of Thrones

Game of Thrones
Zdroj: hdqwalls.com

Herec Peter Dinklage, ktorého všetci dobre poznáme ako fanúšikmi milovaného Tyriona Lannistera, bol nominovaný na ocenenie Emmy za svoj skvelý výkon až 6-krát po sebe. Konkrétne sa jednalo o nominácie v kategórii „Best Supporting Actor“ – čiže „Najlepší herec vo vedľajšej úlohe„. Zo šiestich nominácii sa mu podarilo získať dve, vyhral ich za svoj výkon v prvej a piatej sérii Hry o tróny.

Daredevil

-REKLAMA-

Daredevil
Zdroj: geektyrant.com

Predstaviteľ seriálového Daredevila, Charlie Cox, sa chcel do show zapojiť ihneď potom, ako si prečítal prvé dva scenáre. Svojmu agentovi vraj v zápätí povedal, že sa jedná o dva najlepšie televízne scenáre, ktoré kedy čítal.

Iron Fist

Zaujímavé fakty o seriáloch 9
Zdroj: syfy.com

Prišli vám herci Finn Jones a Jessica Henwick akísi povedomí? Nuž, obaja si zahrali v seriálovom gigantovi Game of Thrones, kde stvárnili postavy Lorasa Tyrella a Nymeriu Sand.

Jessica Jones

Jessica Jones
Zdroj: looper.com

Viete si predstaviť, že by hral Jessicu Jones niekto iný ako Krysten Ritter? Predtým, ako bola obsadená, boli totižto do obsadenia hlavnej úlohy zvažované herečky ako Alexandra Daddario, Teresa Palmer, Jessica De Gouw či Marin Ireland.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Jak Disney "zničil" Star Wars?

Luke Cage

Luke Cage
Zdroj: maratondeseries.com

Scenárista a výkonný producent show, Cheo Hodari Coker, dúfal, že sa mu podarí ukončiť finále prvej série vystúpením samotného Princea, ktorý by sa predviedol v nočnom klube Harlem’s Paradise. Jeho nádeje sa však rozplynuli a vystúpenie ako vieme nikdy neprebehlo, môže za to náhla smrť tejto legendy.

Teória veľkého tresku

The Big Bang Theory
Zdroj: phys.org

Herečka Mayim Bialik, ktorá stvárňuje v seriáli Sheldonovu priateľku Amy Farrah Fowler, je jedinou členkou obsadenia, ktorá má akademický titul PhD. (doktorát). V roku 2008 ukončila štúdia v oblasti neurovedy.

The Defenders

Zaujímavé fakty o seriáloch 9
Zdroj: lostinaflashforward.blogspot.com

Keď odchádzajú Matt a Jessica z policajnej stanice, tak na pozadí môžeme vidieť fotku legendárneho Stana Leeho. Ten človek je jednoducho v každej marvelovke.

13 Reasons Why

Zaujímavé fakty o seriáloch 9
Zdroj: dnaindia.com

Pôvodne sa malo jednať o film, avšak aby mohol byť vyrozprávaný celý Hanin príbeh, tak Netflix musel vytvoriť seriál.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  TOP10: Fakty o známej filmovej hviezde Liam Neeson, ktoré možno neviete!

Castle Rock

Castle Rock
Zdroj: bloody-disgusting.com

Herec Bill Skarsgård nakrúcal tento seriál medzi ďalšími dvoma projektami Stephena Kinga, presnejšie It (2017) a It: Chapter Two (2019). Neustále nakrúcať, nuž klobúk dolu.

Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn 99 7. série
Zdroj: IMDB.com

Gina ako detektívka Rosa Diaz? Čože? Herečka Chelsea Peretti sa pôvodne zaujímala práve o rolu tejto nebojácnej detektívky. Toto miesto si síce nezískala, no postava Giny Linetti bola vytvorená čisto pre ňu.

Páčili sa vám naše zaujímavé fakty o seriáloch #9? Dozvedeli ste sa niečo, čo ste doteraz nevedeli?

Zdroj: imdb.com

-REKLAMA-
Avatar
Viliam Šuška ml.https://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Mafia: Definitivní Edice – Marek Vašut se vrací jako Tommy Angelo!

Co nového jsme se dozvěděli o nadcházejícím remaku Mafia: Definitivní Edice? Vašut je zpět! Žhavá novinka, na kterou čeští fanoušci netrpělivě čekali, se konečně potvrdila! Marek...

Aktuálne

Keanu Reeves sa vracia ako John Constantine pod záštitou JJ Abramsa?

JJ Abrams + Keanu Reeves = Constantine? Johna Constantina sme naposledy na veľkom plátne mohli vidieť pred pätnástimi rokmi. Vtedy prišiel do kín Keanu Reeves...

Hamilton je revolúcia muzikálového žánru, ktorú konečne môže vidieť každý!

Hamilton muzikál Ak sa pohybujete v americkej časti sociálnych sietí v oblasti umenia, filmov, seriálov a celkovej popkultúry, asi ste zachytili slovné spojenie muzikál Hamilton....
- Advertisement -