streda, 5 augusta, 2020

Top tri knihy, ktoré vychádzajú toto leto – Na čo sa môžeme tešiť?

-

Top tri knihy, ktoré vychádzajú toto leto

Prišiel ten čas roka, kedy sa väčšina z nás usadí niekde na pláži alebo pri bazéne s dobrou knižkou v ruke a užívame si chvíle voľna. Veľká dilema prichádza pri výbere dobrej knihy, a tak vám dnes dám návrhy na top tri knihy, ktoré vychádzajú toto leto. Dúfam, že sa vám tieto knihy budú páčiť.

elle kennedy
Zdroj: ellekennedy.com

1, Origin – 17.7.2020

Anotácia: Katy je preč a Daemon urobí čokoľvek, aby ju našiel. Po vpáde na Mount Weather ho čaká nesmierne ťažká úloha. Katy je obklopená nepriateľmi a on chystá plán, ako ju získať späť. Odstaví každého, kto sa mu postaví do cesty a vypáli hoci aj celý svet, len aby ju zachránil… Dokonca je ochotný odhaliť svetu svojich mimozemských druhov. Lenže všetko bude zrejme ešte desivejšie, ako si Katy myslela. Na scéne sa zjaví niekto, kto poriadne zamieša karty… Naozaj Daemona a Katy nič nerozdelí?
Autorka: Jennifer L. Armentrout

-REKLAMA-

Vydavateľstvo: Zelený kocúr

Môj názor: Prvé tri knižky som zhltla za pár hodín, a po prečítaní tretej vám hneď bude jasné, že chcete pokračovanie. Zelený kocúr nám ho prinesie už o pár dní a ja sa neviem dočkať. Príbeh Daemona a Katy je vždy veľmi zaujímavý a som zvedavá, čo si pripravila autorka v tomto štvrtom pokračovaní.

tri knihy ktoré vychádzajú toto leto
Zdroj: martinus.sk

2, Skóre – 21.7.2020

Anotácia: On vie, ako skórovať. Na ľade aj mimo neho.
Allie Hayesová prežíva krízu. Blížia sa promócie a ona stále netuší, čo bude robiť po vysokej. A aby toho na ňu nebolo málo, pasuje sa so zlomeným srdcom po skrachovaní dlhoročného vzťahu. Samozrejme, že divoký sex na jednu noc jej problémy nevyrieši, ale krásnemu hokejistovi Deanovi Di Laurentisovi sa dá len ťažko odolať. Allie túži aspoň na okamih pustiť z hlavy všetky starosti. Veď na kráľa jednorazoviek si aj tak zanedlho ani nespomenie.

Uloviť ju si žiada viac než len pár osvedčených trikov.
Dean vždy dostane, čo chce. Dievčatá, dobré známky, dievčatá, uznanie, dievčatá… skrátka, rád si užíva a ešte nestretol takú, ktorá by jeho šarmu odolala. Až kým sa pred jeho dverami neobjaví Allie. Divoká blondína mu za jedinú noc obráti svet hore nohami – a teraz sa chce len kamarátiť? Tak to teda nie! On rozhodne, kedy sa to skončí.
Autorka: Elle Kennedy

Vydavateľstvo: Yoli

Môj názor:Elle Kennedy patrí medzi moje najobľúbenejšie autorky. Zaradila sa tam už prvou knihou, ktorú som od nej čítala a tou bol Návrh. Skóre je tretie pokračovanie, na ktoré sa už len vďaka anotácii nesmierne teším. Deana už môžeme poznať aj z predošlých častí, no jeho vlastný príbeh bude určite taktiež zaujímavý. Takže pokiaľ hľadáte nejaké zaujímavé a romantické čítanie na leto, Skóre je jednoznačne pre vás, rovnako aj pre mňa. Preto je zaradená medzi top tri knihy, ktoré vychádzajú toto leto.

skóre
Zdroj: martinus.sk

3, Počkám na teba – 14.9.2020

Anotácia: Pre devätnásťročnú Avery je štúdium na univerzite vzdialenej tisíce kilometrov od domova jediný spôsob, ako uniknúť pred udalosťami spred piatich rokov. V ten osudný halloweensky večer sa jej život zmenil od základov. Teraz netúži po inom, ako stíhať prednášky, nepútať pozornosť, za žiadnych okolností si nesnímať náramok zo zápästia a pri troche šťastia si nájsť nových priateľov. Hneď v prvý deň sa však na chodbe zrazí s vychýreným krásavcom Camom a ten jej plány naštrbí.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Siréna recenzia - Aká je prvá časť série Rodení hriešnici?

Cam je stelesním dievčenských snov – príťažlivý modrooký študent s pozoruhodnou schopnosťou vyvolať u Avery túžbu po tom, čoho sa už dávno zriekla. Vie, že by sa ho mala strániť, ale šarmantnému, vtipnému Camovi nemožno odolať. Lenže kde to iskrí, hrozí aj vzplanutie. Avery sa už raz škaredo popálila a následky si nesie dodnes. Ani diaľka ju neuchránila. Niekomu zrazu veľmi záleží na tom, aby Avery na incident z onej noci nezabudla, a začne jej posielať zvláštne výhražné e-maily a esemesky. Teraz už Avery nemá na výber.
Autorka: Jennifer L. Armentrout

Vydavateľstvo: Yoli

Môj názor: Prvýkrát, ako som titul zahliadla, mi okamžite padol do očí. Jennifer L. Armentrout mám veľmi rada vďaka sérii Lux. Jej písanie ma dokázalo vtiahnuť do deja takmer okamžite. Preto som bola nemilo prekvapená, keď som uvidela komentáre pod touto knižkou. Bola na ňu zvrhnutá vlna kritiky, ktorá sa striedala s názorom, že kniha je skvelá. Ako sa hovorí, sto ľudí sto chutí. No knihu si určite kúpim hneď ako vyjde.
Je pravda, že dej nie je príliš originálny, no stále má svoje čaro. Tiché dievča na novej škole ukrývajúce tajomstvo, tajomný a krásny chlapec, ktorý ju dostane do kolien.

počkám na teba
Zdroj: martinus.sk

Top tri knihy, ktoré vychádzajú toto leto

Ešte na záver doplním, že dátum vydania je predbežný a hocikedy sa môže zmeniť.  No pokiaľ všetko vyjde tak ako má, toto sú top tri knihy, ktoré vychádzajú toto leto a určite sa na ne môžeme všetci veľmi tešiť.

Zdroj: Martinus

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Kto je najlepší medveď v zábavnom priemysle? Toto je 6 kandidátov!

Kto je tu GOAT? Najlepší medveď je najlepší medveď. Určite sa dnes nebudeme rozprávať o medveďoch tancujúcich v cirkusoch alebo medveďoch, ktorých môžete vidieť v...

Aktuálne

Hudobné novinky z domácej scény #4 Máme tu nový challenge?

Hudobné novinky z domácej scény #4 Zdravím všetkých čitateľov a vítam vás pri dnešnom článku - Hudobné novinky z domácej scény #4! Dnes si opäť...

Berserk od Kentaró Miura – Legendární manga konečne i u nás!

Berserk od Kentaró Miura - Kultovní manga v češtině! Nakladatelství Crew i přes trable s koronou a posunutí všech vydání nových komiksů dokázala přece jenom...
- Advertisement -