utorok, 30 novembra, 2021

Warzone: Verdansk konečne končí a nahradí ho nová mapa! Kedy a aká?

-

-REKLAMA-

Verdansk končí vo Warzone!

Moment, na ktorý sa všetci hráči tešili je tu! Verdansk končí vo Warzone! Naozaj čítate správne. Ohratá mapa konečne z populárneho battleroyalu odíde a nahradí ju nová mapa. Šiesta séria bude zároveň poslednou pre túto mapu. Nová sezóna by mala prísť novú mapu. Aké zmeny nás v hre čakajú? Kedy príde nová mapa a čo by sme od nej mohli čakať?

-REKLAMA-

Koniec šiestej sezóny sa pomaly, ale jasne blíži. Hráči Warzonu si budú môcť Verdansk vychutnávať už len nejakú dobu. Štúdio Raven Software, ktoré za hrou stojí, uviedlo, že ide o poslednú sezónu, kedy si túto mapu zahráme.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Call of Duty Warzone: Verdansk zničia rakety! Ukáže sa nová mapa?

Nepomohli ani zmeny

Odkedy hra vyšla, Verdansk si prešiel rôznymi zmenami. Niektoré boli len maličké a hráči ich častokrát ani nepostrehli, iné zas zmenili celý priebeh hry. Od zombíkov, až po padajúce jadrové rakety. Aj takéto eventy mal Verdansk. Ani zmeny však nepomohli zatraktívniť mapu, hráčom to už skrátka stačilo.

Call of Duty Warzone nová mapa
Zdroj: reddit.com/u/AmedeeO10

Pre mnohých je Verdanska mapa, v ktorej sa prvý raz ocitli vo svete Warzonu. Zo začiatku to nebolo až také zlé. Ak je však niečo stále také isté a nevyvíja sa, tak vás to proste časom omrzí. Verdansk bude teda skvelá spomienku, je však čas sa posunúť ďalej.

Siedma sezóna prinesie novú mapu

-REKLAMA-

Zmena je život. V tomto prípade príde zmena v podobe novej, v poradí siedmej sezóny. Tá by mala prísť zrejme spoločne s novým Call of Duty: Vanguard, ktoré by malo integrovať novú mapu. Hráči si kládli otázku, ako to chcú spraviť. Veď už teraz je Warzone extrémne veľký, čo sa miesta týka veľkosti súborov. No, vyzerá to tak, že Verdansk odchádza na dobro, mapu si už nikdy nezahráme.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nové Call of Duty Vanguard je vraj totálny prepadák! Aký je na to dôvod?

Určite sa nájde veľké množstvo hráčov, ktorí teraz oslavujú. Verdansk bol už nezaujímavý, potvrdzuje to aj fakt, že väčšina hráčov prechádzala z klasického BR módu na Rebirth Island.

Warzone 500-tisíc banov
Wallhack vo Warzone | Zdroj: theverge.com

Netreba zabúdať aj na fakt, že hráči jednoducho už potrebujú nejakú zmenu. Nielen preto, že ide o ohratú mapu, ale taktiež aj kvôli tomu, že ich terorizujú cheateri. Treba niečo nové, čím ich štúdio rozveselí a získa naspäť. Nová mapa.

Zatiaľ o novej mape až tak veľa nevieme. Napriek tomu sa na ňu tešíme. Nová mapa by mala byť zasadená niekde na ostrove v Pacifiku. Narozdiel od polomŕtveho Verdansku by mala priniesť pekný tropický svet, ktorý sme doposiaľ nevideli.

Čo hovoríte na to, že Verdansk vo Warzone končí? Mali ste túto mapu radi alebo sa tešíte konečne zo zmeny?

Zdroj: charlieintel.com
Zdroj titulného obrázka: charlieintel.com (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img