pondelok, 27 júna, 2022

Bratia Žampovci privítali nového generálneho partnera s príchodom olympijskej sezóny!

-

-REKLAMA-

Bratia Žampovci a ich plány

Už o necelý týždeň štartuje lyžiarska sezóna 2021 – 2022, kde sa predstavia obaja bratia Žampovci. Ponesie sa v duchu blížiacich sa Zimných Olympijských hier, ktoré sa uskutočnia budúci rok v Číne. Zjazdoví lyžiari Adam a Andreas Žampovci, dosiahli v uplynulej sezóne svoje životné úspechy, ktoré chcú nielen zopakovať, ale ambície sú vyššie. Adam Žampa dosiahol v minulej sezóne historicky najlepšie výsledky v svetovom pohári, kde sa viackrát prebojoval do top 10. sveta a tento výkon potvrdil aj na Majstrovstvách sveta, kde sa umiestnil na 8. mieste, čo je najlepší slovenský individuálny výsledok z Majstrovstiev sveta v mužskej kategórii. Adam sa ako prvý Slovák, kvalifikoval na finále svetového pohára vo švajčiarskom Lenzerheide, kde potvrdil svoju najúspešnejšiu sezónu.

Bratia Žampovci
Zdroj: Sme.sk

Ciele

Medzi Adamove ciele patrí byť zdravotne a kondične v čo najlepšej forme. Práve počas minuloročnej sezóny ho trápili problémy s chrbticou. Vstupom do novej sezóny chce nadviazať na vynikajúce výsledky z minulej sezóny vo svetovom pohári a podať, čo najlepší výkon na ZOH v Číne – Pekingu. Koncentráciu chce upriamiť na disciplínu obrovský slalom. Spolu s Adamom súťažil v svetovom pohári aj Andreas Žampa, ktorý sa kvalifikoval viackrát do druhého kola svetového pohára. Bratom Žampovcom, sa podaril aj historický moment, kde v Santa Caterina na Majstrovstvách sveta v alpskom lyžovaní, prvýkrát v histórii, dvaja mužskí zástupcovia zo Slovenska bodovali a to dokonca bratia z jednej rodiny.

-REKLAMA-

Andreas potvrdil svoju formu aj na Majstrovstvách sveta, kde obsadil skvelé 20. miesto. Andreas verí, že nadviaže na minuloročné výsledky a predvedie svoje úspešné jazdy. To dokazuje aj počas aktuálnych tréningov a dúfa v čo najviac umiestnení na bodovaných pozíciách spoločne s Adamom. “Najpodstatnejšie bude ostať zdravý a 100% fit a pokúsiť sa nazbierať čo najviac bodov, aby som mohol podať čo najlepší výkon aj na nadchádzajúcich Olympijských hrách v čínskom Pekingu”, hovorí Andreas.

Adam a jeho vlastná prilba!

Adam je veľmi rád, že práve od tejto sezóny sa stal jeho novým generálnym partnerom, poisťovňa UNIQA, kde sa spojili hodnoty ako Adamova vytrvalosť a zdravý vitálny pozitívny optimizmus aj s hodnotami práve tejto spoločnosti. UNIQA je neodmysliteľne spätá s lyžovaním už dlhé roky a podporu zjazdového lyžovania má vo svojej firemnej DNA. Viac ako 13 rokov podporovala ako generálny partner Veroniku Velez Zuzulovú, s ktorou spolupracuje aj naďalej. Po nej prebrala štafetu modrej UNIQA helmy naša najúspešnejšia lyžiarka Petra Vlhová. pri Petre stála ako generálny partner 4 roky a podpora cez hlavné partnerstvo pokračuje. Dvakrát tiež významne podporila Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní, ktorý sa konal v Jasnej. Významným svetovým sponzorom zjazdového lyžovania je aj rakúsky koncern UNIQA, v rámci ktorého pôsobí aj slovenská UNIQA.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Petra Vlhová rozšírila medailovú zbierku! V slalome získala striebro!

Dlhoročne ide o jedného z hlavných partnerov svetového lyžovania v Rakúsku. Ako generálny partner podporoval a podporuje špičkových rakúskych lyžiarov, ako je napr. Marco Schwarz, Marlies Schild, Benni Reich, či Stephan Eberharter. „Veríme, že modrá helma prinesie Adamovi šťastie rovnako, ako ho Eberharter. „Veríme, že modrá helma prinesie Adamovi šťastie rovnako, ako ho priniesla Veronike Velez Zuzulovej, keď sa stala 2.najlepšou slalomárkou sveta a Petre Vlhovej, ktorá s ňou dokonca vyhrala veľký krištáľový glóbus. Adam Žampa ako najlepší slovenský mužský reprezentant v lyžovaní robí pre slovenské lyžovanie naozaj veľa. Je mimoriadne ľudský, húževnatý, pracuje na balanse medzi svojou fyzickou a mentálnou kondíciou a je vzorom pre mnohých mladých športovcov. Aj preto je skvelým ambasádorom našich hodnôt a sme hrdí, že môžeme byť jeho generálnym partnerom.“ Komentuje uzavretie partnerstva generálny riaditeľ UNIQA Martin Žáček.

Bratia Žampovci
Zdroj: TS – PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ
-REKLAMA-

Tak čo? Aké výsledky dosiahnu bratia Žampovci podľa vás?

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ

Zdroj titulného obrázku: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ

 

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img