štvrtok, 6 mája, 2021

Call of Duty Warzone: Verdansk zničia rakety! Ukáže sa nová mapa?

-

Ukáže sa v Call of Duty Warzone nová mapa?

Len prednedávnom sme vám priniesli informáciu o tom, že do populárneho battleroyalu Call of Duty Warzone by mala zavítať konečne nová mapa. Mnohí fanúšikovia hry sa určite potešili, keď si prečítali túto novinku. Dôvodom je, že aktuálna mapa, ktorou je Verdansk, už liezla takmer každému hráčovi na nervy, nakoľko je v hre od začiatku. Ako sa však ukázalo, tak Verdansk nemala nahradiť iná mapa. Podľa leaku, ktorý sa dostal na internet, malo ísť len o úpravu mapy, ktorá sa zameriavala na éru Studenej vojny. Všetko však naznačuje k tomu, že v Call of Duty Warzone sa ukáže nová mapa. Ako k tomu dôjde?

Call of Duty Warzone leak
Zdroj: czechgamer.com

-REKLAMA-

O upravenej verzii Verdansku sme sa dozvedeli skrz uniknutú minútovú live-action reklamu, ktorá sa omylom prehrala na Twitteri. Len po piatich minútach, čo sa reklama dostala na sociálne siete, Activision zasiahol a všade začal túto reklamu mazať a nárokovať si práva. Samozrejme, na internete sa nikdy nič nestratí, čiže obsah reklamy sa dostal na YouTube, Reddit a ďalšie stránky. Avšak aj tu začal byť časom mazaný, napriek tomu by ste ešte stále našli zábery ukazujúce upravený Verdansk. Prejdime však k tomu, prečo by sme mohli dostať kompletne novú mapu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Hogwarts Legacy: Prichádza nová hra zo sveta Harryho Pottera! Čo nás čaká?

Verdansk vybuchne!

-REKLAMA-

Už o dva týždne by mal do Call of Duty Warzone zavítať nový “nuke” event. Ten sa vďaka bugu dostal k hráčom v predstihu a v niekoľkých hrách sa začali len tak po mape odpaľovať nukléarne rakety, ktoré dopadali priamo naspäť na Verdansk, avšak zatiaľ bez výbuchu. Práve toto je náznak toho, že by mohol celý Verdansk jednoducho celý vybuchnúť a nahradia by ho vo Warzone totálne nová mapa.

[SPOILER] Game glitched and showed part of the upcoming nuke event (w/ voice lines) from CODWarzone

Aj keď by výbuch mohol naznačovať príchod novej mapy, tak stále je tu možnosť pre upravený Verdansk, ktorý sa nejakým časom presunie v čase naspäť a možno budú práve tieto nukleárne rakety odkazovať na Studenú vojnu. Možno nás Activision prekvapí úplne a do hry pridá hneď dve mapy. Hra by sa tak konečne posunula niekam ďalej.

Čo si o tomto myslíte vy? Ukáže sa vo Warzone konečne nová mapa alebo dostaneme len poupravený Verdansk?

Zdroj: eurogamer.net
Zdroj titulného obrázka: reddit.com/u/AmedeeO10

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img