utorok, 30 novembra, 2021

Warzone: Activision zrušil ďalšie cheaty! Uvidíme menej cheaterov?

-

-REKLAMA-

Warzone zrušilo ďalšie cheaty

Len nedávno ste mohli čítať o tom, ako sa herný gigant menom Activision, ktorý má pod palcom populárny battleroyale Warzone, postaral o zrušenie dokonalých cheatov. Išlo o cheaty, ktoré boli nedetekovateľné. Vtedy sa Activision postaral o to, aby zmizli z cheaterského trhu a tentokrát zasahoval opäť znova. Warzone zrušil ďalšie cheaty, ktoré otravovali bežných hráčov, išlo o takzvaný CrazyAim.

warzone update 200 hráčov
Zdroj: blog.activision.com

CrazyAim bola platená služba, ktorá ponúkala na svojej stránke cheaty pre rôzne Call of Duty hry, medzi ktorými bol okrem iného pochopiteľne aj Warzone. To je však už len minulosť. Activision sa postaral o to, aby stránka cheatu nadobro zmizla. Ak sa pokúsite ísť na CrazyAim.io, tak na vás už len vyskočí správa, že web je nedostupný.

-REKLAMA-

To, že cheat dostal naozaj stopku potvrdzuje aj oficiálny Discord Server tohto cheatu, kde sa zvykli tvorcovia s užívateľmi baviť o jeho ďalšom vývoji.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Plot-Talk #3: Podcast o tom najzaujímavejšom za posledný týždeň!

Krok k lepšiemu

Ide tak o síce malý, no dobrý krok v zmene, čo sa týka cheatovania vo Warzone. Je tak vidieť, že Activision sa na to nevykašlal úplne a snaží robiť aspoň niečo málo v boji proti cheaterom a tomu, aby sa hráči ich hier mali lepšie. Konečne tak bude hra možno hrateľnejšia. Hráči nebudú musieť prechádzať na iné tituly.

Warzone zrušil cheaty
Zdroj: screenshot / crazyaim.io

Cheaterov majú dosť aj veľké youtubové či twitchové hviezdy, ktoré sa na Warzone kvôli nespočetnému množstvu cheaterov skrátka vykašlali. Namiesto toho prešli na iné battleroyale hry, napríklad Apex Legends či Fortnite. Ani tieto hry nie sú úplne dokonalé, pokiaľ ide o cheaterov, no ich koncentrácia nie je až tak veľká ako je to v prípade Warzonu.

-REKLAMA-

Na poriadny anti-cheat pre Warzone sa čaká už naozaj dlho. Začiatkom tohto roka spomínalo štúdio Raven Software, ktoré za hrou stojí, veľké zmeny v rámci ochrany hry. Zostáva nám však teda čakať na to, kým konečne príde naozaj veľká zmena, ktorá nás zbaví z veľkej časti rôznych cheatov, ktoré dennodenne ničia ostatným hru.

Čo hovoríte na to, že Warzone zrušil ďalšie cheaty? Myslíte si, že v hre ubudne cheaterov?

Zdroj: charlieintel.com
Zdroj titulného obrázka: gamersrd.com

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img