sobota, 16 októbra, 2021

Nové Call of Duty Vanguard je vraj totálny prepadák! Aký je na to dôvod?

-

-REKLAMA-

Totálny prepadák, to je údajne Call of Duty Vanguard

Už tento rok by sme mali vidieť nový Battlefield 6 od EA, dá sa teda čakať, že konkurenčné Call of Duty nemôže byť pozadu a taktiež prinesie v blízkej budúcnosti nový titul. Ďalšia hra z tejto série by nás mala opäť priniesť na bojisko druhej svetovej vojny. Podľa doterajších informácií by mala niesť názov Call Of Duty WWII: Vanguard. Ak si vravíte, že veď len nedávno sme mali nové CoD, tak áno, máte pravdu. A tu prichádza menší zádrheľ. Pripravované Call of Duty Vanguard je prepadák už teraz. Prečo a odkiaľ to vieme?

Call of Duty Black Ops Cold War
Zdroj: sector.sk

-REKLAMA-

Koncom minulého roka sme mali príležitosť si zahrať novo vydané Call of Duty, ktoré opäť prinieslo Black Ops sériu. Tentokrát sme sa však neposúvali do budúcnosti. Práve naopak, hra sa opäť snažila čiastočne vrátiť k počiatočnému dielu série Black Ops. Najnovšia hra nesie názov Cold War, čo zrejme ani len nemusím prekladať, no predsa len – zameriava sa na Studenú vojnu. Od vydania prešlo len takmer 5 mesiacov a už sa hovorí o ďalšej hre, ktorá ju nahradí. Čo to naznačuje?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Spoločnosť Activision plánuje rozširovať svoje tímy! Prečo?

Dalo sa to čakať

Známy insider a leaker Tom Henderson tvrdí, že nové Call of Duty Vanguard je totálny prepadák, jednoducho katastrofa. Ak sa pýtate na to, či mu veriť, tak zrejme by ste mali. Už v minulosti priniesol viacero správnych informácií o sérii Call of Duty či Battlefield. Práve vďaka nemu sme sa dozvedeli titul nadchádzajúcej hry od štúdia Sledgehammer Games, ktoré pracuje na Call of Duty.

-REKLAMA-

Vývoj nového Call of Duty naráža na plno prekážok a problémov. Informácie o prepadáku prišli zo strany Hendersona ako odpoveď na nedávny update pre hry Cold War a Warzone. Nie je z neho absolútne nadšený a vyjadril sa jasne.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Lego hry na počítač jsou boží!! Přesvědčte se

“Som si istý, že vývojári Call of Duty majú plno vecí, ktoré môžu posr*ť a vyberajú si vždy jednu úplne náhodne so zavretými očami s tým, že to pridajú v ďalšom patchi alebo update. Z každého štúdia sa vytratila vášeň a kvôli tomu, že sa pracuje z domu, tak sú všetci leniví,” uviedol Henderson v pôvodnom tweete.

Mnohí nie sú informáciami o problémoch spojenými novým Call of Duty vôbec prekvapení. Activision očividne opäť tlačí na štúdio, aby vytvorilo ďalšiu hru s tým, že majú v očiach len zisk a absolútne neriešia to, ako bude hrať vyzerať, ani to, že ich predošlé hry nedostanú dostatok pozornosti. V rámci Activisionu to však vôbec nie je novinka, dá sa čakať, že nové Call of Duty bude zas len skopírovaná a následne trošku poupravená verzia toho predošlého (v tomto prípade Call of Duty: WWII).

Veľa fanúšikov a nadšencov série Call of Duty vyslovene dúfa a hovorí, že by bolo lepšie, keby si štúdio zobralo ešte viac času na vývoj hry. Mohli by tak poriadne hru dokončiť, no rozhodnutie nie je bohužiaľ na nich.

Čo si o tomto myslíte vy? Bude podľa vás nové Call of Duty Vanguard naozaj prepadák alebo sa mu podarí predsa len prekvapiť hráčov?

Zdroj: gamingbible.co.uk
Zdroj titulného obrázka: callofduty.com, polygon.com (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img