štvrtok, 6 mája, 2021

Disney vytvorilo skutočný svetelný meč! Kde ho získať?

-

Disney vytvorilo skutočný svetelný meč!

Nie, nejde o žiaden neskorý aprílový článok. To, že tieto dva roky už ani nemôžu byť šialenejšie, sme dávno vedeli. Avšak nová správa toto tvrdenie len povyšuje. Dlhoročný sen fanúšikov najväčšej filmovej sci-fi série v histórii, Star Wars, sa naplnil. Už čoskoro bude totižto možné vyskúšať si držať skutočný svetelný meč, alebo ako je po anglicky známe, lightsaber (niekedy laser sword). Spoločnosť Disney ho totiž práve vyrobila a dala patentovať.

Presné detaily o tom, ako vyzerá, ešte nepoznáme, no údajne je zariadenie opísané ako efektové zariadenie, ktoré produkuje svetelnú energiu. Bude to teda nepochybne iný pocit, než všetky doterajšie hračkárske meče, ktoré stratili ilúziu meča hneď, ako ste vypli svetielko. Disney zatiaľ neplánuje vydávať žiadne fotky a toto zariadenie bolo predstavené iba na špeciálnej konferencii pre Disney parky. Predseda oddelenia Disney Parks, Josh D’Amaro ho vraj na konferencii sám vytiahol na kameru.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Moderátor Piers Morgan odstupuje zo svojej funkcie! Prečo?

Star Wars Epizoda V: Impérium vrací úder
Zdroj: space.com

Meč je samozrejme spravený ako atrakcia do Disney Parku, Galaxy’s Edge. Je však nepochybne jasné, že ak sa divákom toto zariadenie zapáči, tak sa dostane aj do predaja. Môžeme zatiaľ len dúfať, že pôjde len o neškodné svetelné zariadenie a nebudeme si tu s ním môcť rezať ruky ako vo filmovej sérii. Každopádne, ak v histórii popkultúry niečo chceli fanúšikovia naozaj vidieť, je to práve skutočný svetelný meč. Na prvé fotky teda budeme čakať ako malí a snáď sa ich dočkáme už čoskoro.

-REKLAMA-

Zdroj: collider.com
Zdroj titulného obrázka: artstation.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img