Unikla prvá fotka zo seriálu Moon Knight! Bude toto najlepší projekt od Marvelu?

-

Novinky

Prvá fotka zo seriálu Moon Knight!

Prvá fotka zo seriálu Moon Knight je na svete (i keď trochu nelegálne). Produkcie z Marvelu nespomaľujú a po veľkom finále tretej fázy s názvom Avengers: Endgame, sa na nás valí ešte viac obsahu. Tentoraz sa už tvorcovia budú zameriavať na menšie postavy, takže náš čakajú veľmi pekné prekvapenia. Fanúšikovia, ktorí čítajú komiksy sa však veľmi tešia, keďže vedia aké skvelé veci sa na nás valia. Jedným z najočakávanejších bude nepochybne seriál Moon Knight, ktorý by sa mal zaradiť medzi dospelejšie projekty od Marvelu.

Veľkým dôvodom, prečo sa fanúšikovia na tento projekt tešia, je mimo fantastického výzoru a komiksového pôvodu hlavnej postavy, aj atraktívne obsadenie. Moon Knight sa radí medzi najlepšie postavy, aké kedy Marvel vytvoril. Preto sme všetci nadšení, že ho stvárni vychádzajúca hviezda, Oscar Isaac. Pred niekoľkými týždňami sme mohli vidieť, ako Isaac na rolu trénuje. Tentokrát unikla fotka už zo samotného seriálu, kde vidíme Moon Knighta v jeho kostýme. Vyzerá naprosto fantasticky.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Komiksový výběr Spider-man

Skvelé herecké obsadenie navyše doplní herec Ethan Hawke. Ten práve prezradil, ako sa k tejto roli dostal. Oscar Isaac vraj od neho býva o tri ulice ďalej. Raz ho Hawke videl v kaviarni a prišiel mu povedať, že si veľmi cení jeho prácu. Ten sa ho pár minútach spýtal, či by si s ním nechcel zahrať v seriáli Moon Knight. Ide teda o taký klasický Hollywoodsky príbeh. Marvel však týmto získal ďalšie legendárne meno.

Koniec koncov, nepochybne sa máme na čo tešiť. Na seriáli sa stále pracuje a len prednedávnom sa ukončilo nakrúcanie v Budapešti. Oscar Isaac je talentovaný herec, ktorý sa nevedel moc dostať do popredia v Hollywoode. Vyzerá to tak, že po jeho nasledujúcich troch projektoch už o ňom bude vedieť naprosto každý. Najbližšie ho totiž uvidíme v seriáli Scenes from a Marriage, veľkofilme Duna a nakoniec teda ako Moon Knighta. Ak teda bude seriál rovnako dobrý ako táto fotka, môžeme od projektu očakávať veľké veci. Teraz dokonca máte jedinečnú možnosť spoznať túto postavu aj na stránkach komiksov, takže ak sa neviete dočkať seriálu, komiksy vám toto čakanie nepochybne spestria.

Zdroj: thedisinsider.com
Zdroj titulného obrázka: pinterest.com; vanityfair.com

Ďalšie novinky

Populárne