Nadupaná rockerská diva je späť! Ako znie nový song od speváčky Lera?

-

Novinky

Speváčka Lera vydáva song, ktorý nesie názov Burn!

Nežná blondínka LeRa po dlhej dobe hlása návrat k svojím rockerským koreňom! Rockerka ohlásila svoj návrat ako sa patrí.  Pri natáčaní skladby „Burn“ totižto takmer podpálila kostol. Prvou pozitívnou správou pre všetkých rocku-dychtivých je, že LeRa touto skladbou ohlásila názov albumu, ktorý pokrstí už v septembri tohto roku!

„Som nesmierne šťastná, že somkonečnevosvojomživlea že už 10.9. vyjde môj album „Bird’s Eye View“, ktorý je naozaj veľmi, veľmi osobný a rockový“, oznamuje nadšene LeRa.

speváčka Lera
Zdroj: lera.sk

Na čo sa môžeme tešiť?

Song „Burn“ názvom hovorí o tom, že pôjde o pekelnú skladbu, ktorá je nielen chytľavá, ale na tento žáner má aj zapamätateľný refrén so zaujímavým hudobným aranžmán a silným hlasom speváčky. V energickej skladbe LeRa páli mosty, odpútava sa od očakávaní a všetkým dáva jasne najavo, že limity pre ňu neexistujú. K piesni natočila aj vizuálne silný videoklip. Vo videoklipe dominujú ohne, energická kapela, zaujímavé efekty a výnimočný styling speváčky, ktorý ju zadefinoval ako sexy rockovú kráľovnú.

„Pesničku Burn som si vybrala ako v poradí ďalší singel z môjho pripravovaného albumu, pretože je pre mňa najkomplexnejší. Každý si v nej môže nájsť niečo inšpiratívne, niečo, čo ho nakopne alebo budem aj nesmierne rada, keď si ju ľudia pôjdu aj textovo“, hovorí rockerka.

A ako je na tom vizuál celej skladby? Skladba dostala aj svoj prepracovaný vizuál, o ktorý sa postaral Marco Prochádzka, ktorý sa natáčal v kostole Klarisiek v centre Bratislavy. LeRa sa v klipe objaví v štyroch zaujímavých stylingoch, o ktoré sa postaral známy vizážista a hairstylista Tomáš Tomšík, spolu s dizajnérkou Rebeccou Justh. Práve Rebecca Justh pre rockerku vytvorila sexy, no zároveň drsné šaty.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Alan Murín a Chcem Tvoju Lásku: Netradičný ľudovkový drum and bass!

Veľká výzva

Na klipe sa podielal taktiež Igor Slovák, ktorý sa okrem ohňových efektov vo videoklipe postaral tiež o kráľovské šaty a exkluzívnu korunku. Tú môžu fanúšikovia tohto štýlu a dizajnu poznať pod značkou Hysteria Machine. Model Peter Szabó, si zahral drsného a veľmi rázneho muža, od ktorého sa LeRa v klipe chce navždy odpútať, preto aj plamene vyjadrujú vášeň speváčky, ktoré sa snaží uhasiť.

„Veľkou výzvou bolo natáčanie videoklipu, v ktorom som mohla predviesť úžasný styling, vďaka ktorému som sa naozaj cítila ako kráľovná ohňa. Ale nebolo to jednoduché, pretože na natáčaní bolo naozaj horúco. Všade ohne, popol, dym. V jednej scéne mi skoro zhoreli prsty na rukách,“ smeje sa LeRa.

Ako sa vám páči nový song od Lery? Myslíte si, že ide o výborný návrat na scénu? Napíšte nám svoje názory do komentárov!

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE

Zdroj titulného obrázku: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE

 

Ďalšie novinky

Populárne