sobota, 16 októbra, 2021

Battlefield 2042: Gameplay leaky po testovaní sú tu! Takto vyzerá novinka!

-

-REKLAMA-

Gameplay leaky z Battlefield 2042 putujú po internete

Vydanie nového titulu Battlefield 2042 sa pomaly, ale jasne už blíži. Hra sa už dostala do bodu, kedy bola sprístupnená niekoľkým testerom pod prísnym dohľadom zo strany EA. Ako je to však už zvykom, takéto playtesty sa nikdy nezaobídu bez leakov. Výnimkou nie je ani testing nového Battlefieldu. Ten to má však mal ešte ťažšie. Z dôvodu pandémie totižto musel prebiehať online. Takto vyzerajú gameplay leaky z Battlefield 2042!

Battlefield 2042 by mal prísť na herný trh už koncom tohto roka. Podobne ako pri predošlých tituloch, aj tentokrát nám EA plánuje hru priniesť koncom októbra, konkrétne 22. októbra. Doposiaľ sme mohli vidieť niekoľko ukážok z hry, ako sú epický trailer, gameplay trailer či dokonca nedávno krátky film Exodus, o ktorom sme taktiež písali.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Battlefield 2042 predstavuje krátky film Exodus! DICE ukazuje nový svet!

Ani uzavreté playtesty nepomohli

Ako môžete vidieť vyššie, takto vyzerá jeden leaknutých gameplayov z nového Battlefieldu. Ľudia boli pozvaní do uzavretého predčasného playtestu, no a výsledky sú také, aké každý aj čakal. Zábery sa dostali na internete, prioritne na YouTube. Medzitým čo ich odtiaľ EA mazalo, tak sa ocitli na iných ďalších rôznych stránkach ako sú Reddit a podobne.

-REKLAMA-

 

Konkrétny gameplay, ktorý môžete vidieť vyššie sa zameriava na mapu menom Orbital. Ide o novú mapu, ktorá poskytne priestor pre ohromný počet až 128 hráčov. Záznam nám predstavujé nové vozidlá, zbrane a taktiež špecialistov. Podľa záberov ide stále iba o pre-alpha stav hry, čo potvrdzujú aj nízke nastavenia a zároveň niektoré aspekty hry, ktoré nefungujú na 100%.

Napriek tomu, že ide len o pre-alpha verziu hry, tak to vyzerá podľa môjho názoru fantasticky a už sa nevieme dočkať na vydanie. Zaujíma ma, ako nám hra bude ukazovať príbeh, ktorý nám už načrtla v spomínanom krátkom filme Exodus. Nový Battlefield 2042 síce nebude obsahovať singleplayerovú kampaň, no vývojári sľubujú príbehové spracovanie formou multiplayeru, čo vôbec nemusí byť zlým krokom.

Čo hovoríte na nové gameplay leaky z Battlefield 2042 vy? Myslíte si, že hra je zatiaľ na dobrej ceste alebo sa vám to veľmi nepozdáva?

Zdroj: notebookcheck.com
Zdroj titulného obrázka: notebookcheck.com

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img