nedeľa, 13 júna, 2021

Battlefield: Prvé gameplay fotky sa dostávajú na internet! Čo ukazujú?

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Prvé gameplay fotky z novej Battlefield hry!

Hallelujah! Moment, na ktorý hráči čakali, sa stáva realitou a na internet sa dostávajú prvé gameplay fotky odhaľujúce nový Battlefield! V poslednej dobe sa na internet dostávalo čoraz viac záberov z pripravovaného teaser traileru, ktorý by nám mal po prvý raz oficiálne ukázať to, ako bude najnovší prírastok do tejto hernej série vyzerať. Na internet sa údajne dostalo až ohromných 80% z tohto traileru a podľa oznámenia, ktoré nám dalo EA, tak ho v plnej kráse uvidíme už o pár dní, presnejšie 9. júna. Tento raz však dostáva pohľad priamo na hru a teda na to, ako bude vyzerať gameplay. Čo fotky v skutočnosti ukazujú?

Už teraz vieme, že najnovší Battlefield sa bude niesť v modernom duchu. Táto skutočnosť potešila enormné množstvo fanúšikov, ktorým jednoducho vojnové obdobie prvej a druhej svetovej vojny skrátka stačilo. Zrejme za to môže aj fakt, že posledný diel v podobe Battlefield V bol pre mnohých obrovským sklamaním. Ale teraz svitá na svetlé časy a my sa môžeme radovať. Najnovší diel si zahráme v blízkej budúcnosti.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Battlefield: Vieme, kedy konečne uvidíme prvý reveal očakávanej novinky!

Moderné prostredie plné vozidiel

Modernú dobu v plnej kráse ukazujú aj prvé Battlefield gameplay fotky, ktoré nám prinášajú pohľad na niekoľko scenérii. Dostávame pohľad na prostredie, ako aj na viaceré vozidlá. Ukazuje sa bojová helikoptéra, tank či dokonca veľké lietadlo/konvertoplán. Okrem toho však vidíme aj po prvý raz UI, ktoré vyzerá dosť zaujímavo. Nakoľko ide zatiaľ len o pre-alpha footage, tak sa dá očakávať, že môžu nastať ešte drastické zmeny, ktoré ho výrazne zmenia. Jedno je však isté, nejde o žiadne fake fotky. Ich pravosť potvrdil aj známy leaker Tom Henderson.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Battlefield 6: Najnovšie leaky ukazujú vraj cez 80% traileru! Takto vyzerajú!

Čo môžeme od hry očakávať?

V minulosti už leakli informácie, ktoré hovorili o modernom zasadení hry, presnejšie v 30. rokoch tohto storočia v Euroázii. Novouniknuté gameplay fotky z najnovšieho Battlefieldu však nesú na Imgure označenie “2042 (?)“. Zostáva tak ešte záhadou, ako to v skutočnosti bude. Zároveň by sme mali vidieť až 13 conquest máp pre ohromný počet až 128 hráčov. Zatiaľ to vyzerá tak, že tieto chýry by mohli byť naozaj skutočné, keďže fotky z hry, ktoré tu máme, presne takéto prostredie ukazujú. Na potvrdenie si však budeme musieť ešte počkať.

Battlefield gameplay fotky
Zdroj: Twitter.com

Ako som už spomínal, reveal najnovšieho Battlefieldu je už za dverami a samozrejme, aj tu bol jeden leak. Dostal sa k nám obrázok, ktorý obsahuje správu z revealu. Tá hovorí o tom, ako je jediná cesta vojna. Vyzerá to zaujímavo, no viac nám už prezradí reveal.

Čo hovoríte na prvé Battlefield gameplay fotky vy? Nadchol vás najnovší diel z tejto série alebo sa vám práve naopak nepozdáva?

Zdroj: imgur.com, twitter.com
Zdroj titulného obrázka: imgur.com

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img