sobota, 10 apríla, 2021

Battlefield 6: Alpha verziu hry si budeme môcť vyskúšať naozaj už čoskoro!

-

Kedy vyskúšame Battlefield 6 alpha verziu?

Len pred pár dňami sme sa dozvedeli, že nápor na tvorbu nového Battlefield titulu je naozaj značný. Tím vývojárov známych ako Criterion Games bol presunutý na príkaz EA z projektu Need For Speed, ktorý mal vyjsť na hernú scénu tento rok. Je už známe, že EA si nechce nechať ujsť príležitosť vydať nový Battlefield už tento rok a robia všetko preto, aby to stihli do konca roka. Unikli informácie o tom, kedy bude dostupná Battlefield 6 Alpha!

Vedúca štúdia Laura Miele do sveta vypustila článok na blogu EA, v ktorom jasne naznačila, že nový Battlefield si zahráme skôr ako kedykoľvek predtým. Neurčila nám zatiaľ presný dátum, na ktorý by sme sa mali zamerať, avšak poukázala na to, že pôjde o značne dostupnejší dátum než ten, na aký sme boli doteraz zvyknutí.

-REKLAMA-

Battlefield 4
Zdroj: reddit.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Call of Duty Warzone: Verdansk zničia rakety! Ukáže sa nová mapa?

Na hre sa maká v plnom prúde

Zároveň vyzdvihla prácu všetkých zamestnancov, ktorí na hre pracujú. Chápe, že práca z domu nie je jednoduchá a práve o to viac si cení úsilie všetkých z EA. Poznamenala však, že prvoradým cieľom je samozrejme priniesť čo najlepší zážitok pre svojich fanúšikov. Miele taktiež láka na vydanie traileru, ktorý je podľa všetkého už pripravený a vyzerá skutočne úžasne.

-REKLAMA-

Zatiaľ teda zostáva záhadou, kedy presne sa k nám hra dostane. Avšak ako uvádza portál Comicbook.com, vyzerá to tak, že Battlefield 6 alpha by mohla byť dostupná už v júni tohto roku. Pripúšťa sa, že by sme mohli dostať ešte skoršie vydanie, avšak nerobme si radšej zbytočne nádeje.

Hra Battlefield
Zdroj: Microsoft.com

Ako bude nový Battlefield vyzerať?

Podľa uniknutých informácií to vyzerá s novým Battlefieldom zatiaľ veľmi sľubne. Ak sú chýry pravdivé, tak ten by sa mal opäť niesť v duchu modernej vojny. Opäť by sme sa tak mali odkloniť od tematiky prvej či druhej svetovej vojny. Ohlas fanúšikov naznačuje, že práve toto je cesta, ktorú by mnohí opäť radi volili a k nim sa pridávam aj ja.

Battlefield I nebola zlá hra, avšak chýbalo jej určité čaro, ktoré jednoducho predošlé diely mali. Čo sa týka kontroverzného dielu Battlefield V, tak tam sa radšej nevyjadrujem. Hra síce vyzerá graficky veľmi pekne, no ide čisto len o reskin Battlefield I. Zlým bonusom je fakt, že v hre sa nachádza ešte viac bugov.

Verím, že nový Battlefield bude skvelým prínosom do tejto hernej série a pokiaľ sa naozaj bude niesť v duchu tretieho či štvrtého dielu, tak máme vyhraté.

Zahráme si podľa vás Battlefield 6 alpha verziu už toto leto? Tešíte sa na nový Battlefield?

Zdroje: comicbook.com, ea.com

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img