štvrtok, 5 augusta, 2021

Battlefield 6: Nové leaknuté fotky ukazujú bližšie novinku od EA

-

-REKLAMA-

Nové leaknuté fotky odhaľujú opäť Battlefield 6!

Povedzme si to hneď na rovinu, najnovší Battlefield 6 je nepochybne najočakávanejšou hrou tohto roka. Populárna FPS séria od EA bude budúci rok oslavovať už okrúhlych 20 rokov od vydania prvého dielu a vyzerá to tak, že cesta tejto hernej série zďaleka nekončí. O pripravovanom pokračovaní Battlefield série sa zatiaľ hovorí ako o vôbec najambicióznejšou projekte z dielne EA. Od vydania posledného dielu, ktorým bol Battlefield V, prešli už tri roky. Času na tvorbu novej hry teda bolo viac než dosť. Nedávno sme videli prvé leaknuté fotky z pripravovanej hry. Tentokrát dostávame ďalšie nové leaknuté fotky, ktoré ukazujú Battlefield 6. Čo prezrádzajú?

Vydanie nového Battlefieldu sa pomaly, ale isto blíži. Hru by sme si mohli zahrať podľa všetkého už koncom roka. Očakávaný príchod čoraz viac potvrdzujú leaky, na ktoré sa pozrieme aj v tomto článku. Minule to boli dve fotky, ktoré ukazovali predovšetkým atmosféru a pohľad z nejakého vozidla (zrejme helikoptéra). Tentokrát sa ukazujú nové leaknuté fotky z Battlefield 6, a dokopy je ich až osem (viaceré sú však takmer identické)! Všetko naznačuje tomu, že pochádzajú z trailera, o ktorom sa už dlhšie hovorí. Ten by sa mal ukázať už čoskoro.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Battlefield 6: Prvé leaknuté fotky sú tu! Čo nám ukazujú?

Ako môžete vidieť, všetky fotky sú prekryté čiernou čiarou cez ich uhlopriečku a je na nich legendárny “LOLmeme face. Zábery pochádzajú od rôznych leakerov, ktorým sa ich podarilo rýchlo len screenshotnúť, preto tá zlá kvalita.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Call of Duty Warzone prekonáva hranicu 500-tisíc banov! Uvidíme zmeny?

Čo môžeme od nového Battlefieldu čakať?

Pred pár dňami na Twitter leakli chýry, ktoré tvrdili, že hra by sa mala odohrávať v blízkej budúcnosti, presnejšie v 30. rokoch tohto storočia v Euroázii. Zároveň by sme mali vidieť až 13 conquest máp pre ohromný počet až 128 hráčov. Zatiaľ to vyzerá tak, že tieto chýry by mohli byť naozaj skutočné, keďže fotky z hry, ktoré tu máme, presne takéto prostredie ukazujú. Na potvrdenie si však budeme musieť ešte počkať. Hráči by už opäť uvítali zmenu a premiestnili by sa z historické prostredia do moderného. Zatiaľ všetko naznačuje tomu, že želanie sa stane skutočnosťou.

Hra Battlefield
Zdroj: wallpaperaccess.com

Podľa slov leakera Toma Hendersona by sa mala hra odohrávať 10 rokov odteraz. Hra by mala obsahovať skutočné zbrane, ktoré aktuálne existujú alebo sú vyvíjané. Názov hry by mal byť jednoducho “Battlefield“. Zároveň vyvrátil jeho predošlé tweety o tom, že hra by nemala mať singleplayer. Údajne kampaň dostaneme. Pôjde v nej o to, že sa budete snažiť naverbovať špecialistu, ktorého chce USA aj Rusko. Zaujímavým bodom je, že kampaň sa má zamerať na co-op.

Či sú tie správy a zároveň aj zábery z hry skutočné, nemôžeme zatiaľ potvrdiť. Zostáva nám čakať na to, ako sa k tomu vyjadrí EA alebo DICE. Zrejme nám všetko predstavia už čoskoro v teaseri alebo možno dokonca dostaneme aj celkovo trailer. Každopádne, jedno je jasné. Už sa nevieme dočkať!

Zdroj: imgur.com
Zdroj titulného obrázka: ab-gaming.com, muycomputer.com (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img