štvrtok, 6 mája, 2021

Battlefield 6: Prvé leaknuté fotky sú tu! Čo nám ukazujú?

-

Prvé leaknuté fotky z Battlefield 6 sú tu!

Vydanie nového Battlefieldu sa pomaly, ale isto blíži. Ako ste už možno postrehli, EA si dáva na hre naozaj záležať a do jej tvorby povolala viaceré herné tímy. K vývoju najnovšieho Battlefieldu sa dokonca pripojilo aj štúdio Criterion Games, ktoré pracovalo na novom Need For Speed, no kvôli Battlefield 6 muselo produkciu pauznúť. Očakáva sa, že hra vyjde už koncom tohto roka. Battlefield nás lákal len týždeň dozadu príspevkami na sociálnych sieťach, ktoré naznačovali, že niečo sa blíži. To niečo je zrejme teaser alebo trailer. Na svet sa teraz dostávajú leaknuté fotky, ktoré ukazujú Battlefield 6! Sú naozaj reálne? Čo ukázali?

Battlefield 6 leaknuté fotky
Zdroj: pcgamer.com

-REKLAMA-

Na internet sa dostali dve nové fotky, ktoré sú údajne z pripravovanej Battlefield hry. Obrázky sú v celkom zlom rozlíšení, zrejme by mohlo ísť o zábery z traileru. Nepovedali nám veľa. Ak však ide o to, či sú pravé, tak je to stále diskutabilné. Pridal ich však leaker Tom Henderson, ktorého leaky sú takmer vždy pravdivé.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Battlefield 6 zrejme odštartuje cez službu Xbox Game Pass!

Battlefield 6 leaknuté fotky
Zdroj: pcgamer.com

Čo ukázali?

-REKLAMA-

Ak ide o samotné obrázky. Prvý predstavuje záber na štart rakety z pohľadu prvej osoby v kokpite vozidla, ktorým je zrejme helikoptéra. Druhý záber nám zasa ukazuje helikoptéry nad ostrovom počas búrky. Ako som spomenul vyššie, zábery nám veľmi neprezradili, no jedno je jasné. Už čoskoro sa k nám dostanú s najväčšou pravdepodobnosťou nové fotky z pripravovanej hry a je veľmi možné, že aj trailer.

Čo môžeme od nového Battlefieldu čakať?

Pred pár dňami na Twitter leakli chýry, ktoré tvrdili, že hra by sa mala odohrávať v blízkej budúcnosti, presnejšie v 30. rokoch tohto storočia v Euroázii. Zároveň by sme mali vidieť až 13 conquest máp pre ohromný počet až 128 hráčov. Zatiaľ to vyzerá tak, že tieto chýry by mohli byť naozaj skutočné, keďže fotky z hry, ktoré tu máme presne takéto prostredie ukazujú. Na potvrdenie si však budeme musieť ešte počkať. Hráči by už opäť uvítali zmenu a premiestnili by sa z historické prostredia do moderného. Zatiaľ všetko naznačuje tomu, že želanie sa stane skutočnosťou.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Battlefield 6 zrejme nedostane kampaň! Bude mať hra vôbec príbeh?

K leaku od Toma Hendersona treba dodať, že podľa jeho slov by sa mala hra odohrávať 10 rokov odteraz. Hra by mala obsahovať skutočné zbrane, ktoré aktuálne existujú alebo sú vyvíjané. Názov hry by mal byť jednoducho “Battlefield“. Zároveň vyvrátil jeho predošlé tweety o tom, že hra by nemala mať singleplayer. Údajne kampaň dostaneme. Pôjde v nej o to, že sa budete snažiť naverbovať špecialistu, ktorého chce USA aj Rusko. Zaujímavým bodom je, že kampaň sa má zamerať na co-op.

Či sú tie správy a zároveň aj zábery z hry skutočné, nemôžeme zatiaľ potvrdiť. Zostáva nám čakať na to, ako sa k tomu vyjadrí EA alebo DICE. Zrejme nám všetko predstavia už čoskoro v teaseri alebo možno dokonca dostaneme aj celkovo trailer. Každopádne, jedno je jasné. Už sa neviem dočkať!

Čo hovoríte na prvé leaknuté fotky z Battlefield 6 vy? Myslíte si, že sú skutočné?

Zdroj: pcgamer.com
Zdroj titulného obrázka: ab-gaming.com, muycomputer.com (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img