štvrtok, 6 mája, 2021

Nový trailer na piatu sériu Rick and Morty odhaľuje ďalšiu dávku šialenosti!

-

Nový trailer na piatu sériu Rick and Morty

Momentálne celosvetovo najmilovanejší animovaný seriál sa vracia. S ukrutne dlhými čakaniami medzi sériami sa konečne dočkáme tej piatej. Tá príde už 20. júna a pôjde o tradičných 10 epizód. Ak ste sa báli, že by tvorcom dochádzali nápady, nový trailer vás vyvedie z omylu. A to je dokonca strihaný len z pár nových dielov.

Pôjde o prvých desať dielov z plánovaných objednaných sedemdesiatich. Toto objednanie prebehlo v roku 2018 a išlo pravdepodobne o najväčšiu objednávku epizód vôbec. My len dúfame, že kreativita a zmysel pre humor sa napriek toľkému počtu epizód nestratí. Už v poslednej sérii bolo zopár slabších dielov. Nový trailer však naznačuje, že sa je rozhodne stále na čo tešiť.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #20

Stanica Adult Swim je nepochybne nadšená popularitou tohto seriálu. Bude zaujímavé ako bude v USA vychádzať vydávanie seriálu, keďže Adult Swim má spoluprácu s HBO Max. V traileri sa však premiéra na tejto platforme vôbec nespomína, čiže tam určite príde nová séria až časom. O to sa však vôbec nemusíme báť tu u nás. Piata séria bude totiž od 21. júna chodiť aj na HBO Go, pravdepodobne teda len s denným omeškaním oproti USA.

-REKLAMA-

Páči sa vám nový trailer na piatu sériu Rick and Morty? Očakávate rovnakú pecku ako doteraz?

Zdroj: collider.com
Zdroj titulného obrázka: en.almanara-news.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img