Plot-Talk Oscarový špeciál: Ako dopadli tohtoročné Oscary?

-

Novinky

Plot-Talk Oscarový špeciál: Ako dopadli tohtoročné Oscary?

V našom novom hybridnom podcaste s názvom Plot-Talk Oscarový špeciál vás naša trojica moderátorov Jozef Jurovec, Miloš Hrabovský a Kevin Horňáček prevedie tým najzaujímavejším za uplynulý týždeň. Prečo hybridnom? Obkecáme a rozoberieme viac ako dôkladne nielen články PlotPointu, ale aj prvé obrázky z filmov a hier, trailery, pesničky, gameplaye, šumy z Hollywoodu, ale aj domácej scény…

A to nebude všetko. Plánujeme si pozývať samotných autorov článkov, ktorí predsa len vedia o téme najviac, ale aj zaujímavých hostí. Tí nám porozprávajú o svojej práci, koníčkoch a záľubách…

Oscary

V dnešnom Plot-talk špeciáli si prejdeme Oscary 2021 a porozprávame sa s našimi hosťami (Martin Hráč, Filip Scherhaufer) o tom, ako sme so samotnými výsledkami spokojní alebo nespokojní. Zároveň rozoberieme samotné udávanie cien akadémie a či vlastne ešte Oscary sledujeme. Teší sa na vás moderátorská dvojica Jozef a Miloš a nebojte sa, opäť to bude všetko v duchu Od veci k veci.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Plotcast #1 - Star Wars, Marvel a diskusia o Netflixe

Náš video podcast Plot-Talk nájdete nielen na našom webe plotpoint.sk, sociálnych sieťach, našom youtube kanáli.

K tomu sme si pre vás pripravili aj čisto zvukovú verziu, ktorú nájdete v linkoch nižšie:

Spotify / Apple / Google

Tak prečo hybridný podcast? Lebo si ho môžete aj pozrieť, aj vypočuť a dokonca sa aj sami zapojiť. Ako? Počas živého nahrávania nám môžete písať do komentárov pod video otázky, v ktorých sa pokojne pýtajte na naše témy, ale aj „od veci k veci“. Budeme sa snažiť na všetko live odpovedať a ak nestihneme, určite odpovieme do vašich komentárov.

Pokiaľ máte nápady na témy alebo vás zaujalo niečo, čo sme nespomenuli, určite nám napíšte. S radosťou obkecáme úplne všetko. A prečo? Lebo sme súčasťou lifestylového portálu a ako je naším mottom: Všetko má svoj príbeh.

Zdroje titulného obrázku: eureporter.co

Ďalšie novinky

Populárne