pondelok, 14 júna, 2021

Red Bull Pit Stop Challenge prichádza na Slovensko! Kedy ho zažijete?

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Red Bull Pit Stop Challenge?

Ak ste milovníkmi formule, tak už pravdepodobne budete poznať výborný event Red Bull Pit Stop Challenge. Počas určitého mesiaca donesie Red Bull jednu zo svojich formúl do európskych miest a máte možnosť si ich chytiť, odfotiť sa s nimi a taktiež zabojovať o zaujímavé ceny.

Práve tento event príde onedlho aj na Slovensko! Formula sa ukáže počas celej výpravy rovno v niekoľkých slovenských mestách, pričom začína v Bratislave a taktiež v nej ukončuje svoju púť. Kde si teda budete môcť toto podujatie užiť a čo všetko si musíte vybaviť? Poďme sa na to pozrieť! Vyhráte spomínanú súťaž?

-REKLAMA-

Red Bull Pit Stop Challenge
Zdroj: redbull.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Legendárny futbalista Pelé bude mať dokument, ku ktorému vyšiel teaser!

Prezujte kolesá na formule čo najrýchlejšie!

Ak ste doposiaľ snívali o tom, aké ťažké môže byť rýchle prezutie kolies na takej formule, tak práve spoločnosť Red Bull vám ponúkne túto príležitosť. Aby ste sa súťaže zúčastnili, tak musíte spĺňať určité podmienky, ktoré nájdete práve tu. Formula sa bude nachádzať na Slovensku od ôsmeho júna, kedy začne prvá akcia na Námestí Slobody, pričom bude cez Trnavu putovať až do Košíc a naspäť. Na vyššie spomínanom linku taktiež nájdete miesta, kde budete mať možnosť zabojovať o zájazd na preteky Formula 1.

-REKLAMA-

Red Bull Pit Stop Challenge
Zdroj: autoweek.com

Tak čo? Tešíte sa na túto akciu?

Zdroj: Redbull.com
Zdroj titulného obrázku: teahub.io

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img