pondelok, 14 júna, 2021

John Mayer singlom Last Train Home oznámil, že nový album vyjde v júli!

-

-REKLAMA-
rikrek.com

John Mayer a Last Train Home: Album vyjde už budúci mesiac!

John Mayer vydáva videoklip k singlu Last Train Home z nadchádzajúceho albumu Sob Rock. Pôjde už o ôsmy štúdiový album za viac ako 20-ročnú hviezdnu kariéru amerického skladateľa a gitaristu. Časť z dlho očakávaného prvého singlu už fanúšikovia mohli počuť prostredníctvom krátkych videí na sociálnych sieťach. Spevák totiž tento song pustil v pozadí krátkeho videa, v ktorom sa robia fotky k blížiacemu sa albumu.

john mayer
Zdroj: vulture.com

Skladba Last Train Home z nového albumu Sob Rock

-REKLAMA-

Klip ladený do osemdesiatych rokov prináša všetko, čo by vám ani nenapadlo. Fotografku, ružovú elektrickú gitaru či kožené kabáty. Spevák nikdy neskrýval svoju lásku k tomuto obdobiu, sám vyrastal a dospieval v osemdesiatych a deväťdesiatych rokoch. Na prvú pieseň od speváka fanúšikovia čakali naozaj dlho, ide totiž o jeho prvý vydaný počin v tomto desaťročí. Naposledy sme o ňom počuli vďaka songu Carry Me Away, ktorý sa na koniec objavil aj na malom EP, ktoré nesie názov podľa najnovšieho singlu. Spolu s týmito dvomi piesňami sa tam nachádzajú aj New Light či I Guess I Just Feel Like.

Súčasťou songu je aj vokál country speváčky Maren Morris, ktorá je známa aj vďaka songu The Middle, ktorý má na svedomí spolu s DJ Zeddom. Polemizuje sa o tom, aká veľká podobnosť je medzi touto novinkou a skladbami legendárnej skupiny Toto, keďže znejú naozaj podobne. Mayer sa jej očividne nebráni, keďže v klipe vidíme perkusionistu Lennyho Castra a klaviristu Grega Phillinganesa, obaja tam pôsobili v rokoch 2003-08.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Adele dokončuje štvrtý album: Čo o ňom už vieme a prečo ešte nevyšiel?

-REKLAMA-

Spevák zverejnil aj zoznam piesní albumu Sob Rock, ktoré nám na stole pristanú už 16. júla:

Last Train Home (už vydaný)
Shouldn’t Matter but It Does
New Light (už vydaný)
Why You No Love Me
Wild Blue
Shot in the Dark
I Guess I Just Feel Like (už vydaný)
Til the Right One Comes
Carry Me Away (už vydaný)
All I Want Is to Be With You

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: Vulture, YouTube
Zdroj titulného obrázku: Vulture

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img