pondelok, 14 júna, 2021

Rapper Majself vydáva s Maireem nový song! Ohlásil aj nový album?

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Rapper Majself vydáva novú pieseň, ktorá nesie názov “Vydržím stáť”!

Ak počúvate slovenský rap, tak už určite poznáte rappera Majselfa. Rapper, ktorý je známy hlavne svojou atypickou farbou hlasu sa nachádza na priečke najznámejších rapperov na SK/CZ scéne už dlhé roky. Predsa len, nie každý dokázal vytvoriť veľké množstvo songov, ktoré majú diametrálne inú tematiku. Ak máte rappera Majselfa v láske, tak vás určite poteší nový song, ktorý vydal v spolupráci s Djom Mairee pieseň “Vydržím stáť”! Aké novinky nám rapper prezradil s vydaním songu a na čo všetko sa môžete tešiť? Poďme sa na to pozrieť!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Outfit: Must have kusy pre váš šatník

-REKLAMA-

Rapper Majself
Zdroj: TS RukaHore

Nový album!

Po skladbe „RUŽE“ na feate s Kalim a skladbou „ZÁVISLÝ“ predstavuje Majself v poradí už tretiu skladbu z pripravovaného albumu. Album ponesie názov „PORCELÁN“. Ako aj predchádzajúce vizuály, aj tento nesie špecifickú dejovú linku, ktorú interpret vyskladal s režisérom Jurajom Škulom. Ten okrem kamery riešil aj samotný strih videoklipu.

„Chcel som aby vizuál nebol nejako nasilu motivačný, ale aby z neho išiel pozitívny vibe, nech majú ľudia dobrú náladu, keď si ho pozrú. Zvolili sme koncept aj vďaka supportu LB Servis, ktorý nie je na Slovensku prišli obohratý, a som rád, že sa nám atmosféru z natáčania podarilo preniesť aj do klipu. Spolupráca s Maireem vznikla ešte minulý rok v marci, kedy sme pôvodne plánovali len jednu skladbu, no keď mi poslal pack z hudbami, dohodli sme sa, že jednu vec spravíme na jeho plánovaný album a jednu na môj“

vysvetľuje priebeh vzniku spolupráce Majself. Energickou skladbou, ktorá nesie humorný klip, no zato dôležitú myšlienku, ktorá vypovedá už z názvu skladby „VYDRŽÍM STÁŤ“ chcel interpret pripomenúť všetkým to, aby sa nevzdávali svojich cieľov a nenechali sa odradiť nikým. Samotný album „PORCELÁN“, ktorý dostal názov podľa jedného z trackov štartuje svoj predpredaj už 20.júna!

Na albume som sa nelimitoval ničím a skúšal som robiť hudbu čisto podľa toho, čo ma v danom období bavilo alebo hudobne inšpirovalo. Ľudia ma budú počuť v polohách, v ktorých ma už poznajú, ale myslím, že v mnohých ich aj prekvapím. Na albume som pracoval skoro 2 roky, verím že si ho ľudia zamilujú tak ako ja. Hlavne sa neviem dočkať, kedy album odprezentujem aj naživo. Už v najbližších dňoch začnem zverejňovať na svojich sociálnych sieťach termíny a zoznam koncertov. Na niektorých zastávkach sa stretneme aj s Maireem a pre fanúšikov mám pripravené aj jedno špeciálne prekvapenie“, uzatvára Majself.

-REKLAMA-

Tak čo? Tešíte sa na nový album od Majselfa?

Zdroj: JANA TRELLOVÁ, PR / BRAND MANAGER RUKA HORE

Zdroj titulného obrázku: TS RukaHore

 

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img