pondelok, 14 júna, 2021

Marvel novinky: Taika Waititi v problémoch, premiéra What If alebo posily pre Secret Invasion!

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Marvel novinky

V rámci pripravovaných seriálov a filmov zo sveta MCU sa udialo hneď niekoľko zásadných vecí o ktorých by ste mali vedieť. Všetky nové správy z tohto veľkého filmového vesmíru som teda pre vás zhrnul do jedného článku. Toto sú Marvel novinky za posledný týždeň.

Taika Waititi v problémoch

Režisér Taika Waititi, ktorý stojí za snímkou Thor: Ragnarok na sociálnych sieťach pred pár dňami uverejnil fotku aj s popisom. V ňom informoval verejnosť, že natáčanie štvrtej sólovky Thora s podtitulom Love and Thunder je oficiálne u konca a film sa presúva do strižne. Na tom samozrejme nie je nič nezvyčajné. Avšak ako býva zvykom, po konci natáčania sa spravila menšia oslava aj s členmi štábu.

-REKLAMA-

taika waititi
Zdroj: empireonline.com

Z minulosti sa vie že Taika Waititi je veľký pôžitkár a vôbec sa nevyhýba drogám alebo alkoholu, obzvlášť na večierkoch. Paparazzi zachytili režiséra, jeho priateľku, speváčku Ritu Oru a predstaviteľku Valkyrie – Tessu Thompson ako sa v alkoholovom a zrejme aj v drogovom opojení bavia a užívajú si spoločnosť jeden druhého. Na tých fotkách mne osobne nepríde nič hrozné a myslím si, že súkromie je každého osobná vec. Nafotený materiál sa však podľa viacerých zahraničných zdrojov nepáči hlavnému vedeniu Marvel Studios a Disney.

Ako dobre vieme, dané štúdia cielia filmy na rodiny s deťmi a najmä Disney neznáša, ak tvorcovia, ktorí pre neho pracujú plnia stránky bulvárnych novín škandalóznymi fotografiami a vyjadreniami. Pevne verím, že o nič nepôjde a daný incident sa zametie pod koberec. Taika Waititi je naozaj talentovaný režisér, ktorý vdýchol Thorovi a jeho príbehu čerstvý vietor.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nové West Side Story má trailer! Dokázal Spielberg prekvapiť?

Taika Waititi
Zdroj: justjared.com

Seriál o Wakande pozná prvú postavu

Zo zahraničných zdrojov už dávnejšie vieme, že okrem druhého pokračovania Black Panthera s podtitulom Wakanda Forever sa do Wakandy vrátime aj prostredníctvom nového seriálu. Bude na ňom pracovať režisér Black Panthera, Ryan Coogler. Zatiaľ nevieme detaily deja ani dátum premiéry. Špekuluje sa, že projekt by sa mal sústrediť na ženské bojové zoskupenie Wakandy – Dora Milaje. Tomuto tvrdeniu nahráva aj prvé obsadenie v seriáli. Danai Gurira si zopakuje rolu Okoye z predchádzajúcich filmov. Túto informáciu potvrdil pre zahraničné média jej právny zástupca. Podľa odhadov by mal seriál doraziť  na streamovaciu platformu Disney+ v roku 2023.

okoye
Zdroj: hdqwalls.com

Animovaný seriál What If má mesiac premiéry

Marvel novinky pokračujú správou o animovanom seriáli What If. Táto séria krátkych príbehov bude pojednávať o alternatívnych príbehoch z MCU. Dočkáme sa supervojačky Peggy Carter, zlého Doctora Strangea či Black Panthera v roli Star Lorda. Prvá séria dorazí ešte toto leto v auguste. Presný deň by sa mal upresniť pri uverejnení ďalšieho traileru. Podľa očakávaní by sme sa v nasledujúcich rokoch mali dočkať aj ďalších sérií. Nepôjde tak o jednorázový projekt ako WandaVision alebo Falcon a Winter Soldier.

what if
Zdroj: murphysmultiverse.com

Secret Invasion naberá posily

Vyzerá to tak, že seriál Secret Invasion bude poriadne nabitý. Seriál by mal pojednávať o veľkom komiksovom evente, kde Skrullovia infiltrovali Zem a obsadili dôležité pozície v rôznych oboroch aj medzi hrdinami. Už od začiatku vieme, že sa v seriáli objaví Nick Fury (Samuel L. Jackson) a vodca Skrullov Talos (Ben Mendelsohn). Ďalej nám pár mesiacov dozadu bolo oznámené, že sa do hereckého obsadenia pridávajú Emilia Clarke, Olivia Colman, Kinglsey Ben-Adir a Killian Scott. Tu však nepoznáme postavy, ktoré budú stvárňovať.

K tomuto kastingu sa pridali ďalší dvaja herci a to sú: Carmen Ejogo, ktorú sme mohli vidieť vo Fantastických zveroch ako Letu Lestrange. Šušká sa, že bude mať v seriáli blízko Nickovi Furymu ohľadom špionážnej minulosti. Druhou hereckou posilou je Christopher McDonald, ktorý hral zatiaľ v menších úlohách naprieč filmami a seriálmi. Pôjde vraj o úplne novú postavu, ktorá nemá komiksový základ a mala by sa objaviť aj v iných projektoch v rámci MCU.

secret invasion
Zdroj: theronin.org

Moon Knight sa už točí

Posledná správa sa týka Moon Knighta. Tento seriál nám predstaví nového hrdinu – Marca Spectora v podaní Oscara Isaaca. Podľa komiksov sa jedná o archeológa, ktorému boli dané špeciálne schopnosti od egyptského boha. Má veľkú silu a je výborným bojovníkom. Má však aj duševné problémy v súvislosti s viacerými osobnosťami vo svojej mysli. Očakáva sa, že seriál dorazí v prvej polovici ďalšieho roka.

moon knight
Zdroj: themarysue.com

Toto boli novinky zo sveta MCU. Páčilo sa vám takéto zhrnutie? Chceli by ste podobné články na pravidelnej báze?

Zdroje: collider.comscreenrant.comindependent.co.uk
Zdroj ilustračného obrázka: stackoverow.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img