pondelok, 14 júna, 2021

Ed Sheeran predstaví nový singel na TikTok UEFA EURO 2020 Show!

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Ed Sheeran a nový singel v TikTok UEFA EURO 2020 Show!

Ed Sheeran sa o tri týždne ukáže v rámci TikTok UEFA EURO 2020 Show, kde predstaví nový singel. Ide o udalosť k nadchádzajúcim Majstrovstvám Európy vo futbale, ktorých sa zúčastnia aj slovenskí reprezentanti. Vystúpenie najznámejšieho ryšavého speváka súčasnosti bude verejnosti prístupné na jeho účte na sociálnej sieti TikTok, kde bude prebiehať 25. júna livestream. O deň nato bude celý koncert prístupný aj na zvyšných sociálnych sieťach.

ed sheeran uefa euro tiktok
Zdroj: newsroom.tiktok.com

Ed Sheeran a jeho vášeň k regionálnemu futbalu

-REKLAMA-

Spevák odjakživa neskrýval svoju vášeň k futbalu, najmä k tomu anglickému. Jeho obľúbeným klubom je Ipswich Town a po novom sa stal už aj jeho sponzorom. Skladateľ prezradil, že sa po dlhom procese na tričkách objaví sieť matematických symbolov, ktoré sú späté s jeho albumami a tvorbou. V rámci tohto loga si možno všimnúť aj dva symboly, ktoré ešte nie sú súčasťou jeho sólových štúdiových projektov. Je vysoko pravdepodobné, že pôjde o názvy tých nadchádzajúcich, štvrtého a piateho.

“Tento futbalový klub je veľkou časťou tohto regiónu a týmto im chcem ukázať moju podporu.” Dodal: “Vždy si užívam moje návštevy na Portman Road (štadión Ipswichu Town) a veľmi sa teším, keď tam pôjdem znovu aj spolu s fanúšikmi. Keďže má klub aj nových amerických majiteľov, určite sa fanúšikovia môžu tešiť a ja s nimi.” Na otázku ohľadom toho, čo znamená nové logo odpovedal: “Časom sa všetko dozviete.” – Ed Sheeran pre BBC

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Adele dokončuje štvrtý album: Čo o ňom už vieme a prečo ešte nevyšiel?

Udalosť v rámci TikTok UEFA EURO 2020 Show

-REKLAMA-

Sheeran na svojom Instagrame nedávno uverejnil video, ktoré fanúšikov pripraví na túto výnimočnú udalosť spojenú s jeho koncertom k ME 2020. Kombinácia speváka a bývalého anglického reprezentanta Davida Beckhama poteší každého Angličana. Na konci krátkeho vtipného videa hudobník ukáže aj svoje futbalové zručnosti. Kto vie, na koľkýkrát sa mu podarilo takto zavesiť.

Nejde o oficiálne video, to totiž nebolo uverejnené na YouTube.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: BBC, YouTube
Zdroj titulného obrázku: Jai Un Pote Dans La Com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img