utorok, 30 novembra, 2021

Battlefield 2042: Prvé odhalenie je tu! Toto je definícia epiky!

-

-REKLAMA-

Prvé odhalenie hry Battlefield 2042 je realitou!

Moment, na ktorý mnohí z nás čakali je už konečne tu! EA nám predstavuje svoj najnovší titul z Battlefield série. Prinesie ho pod názvom Battlefield 2042. Po dlhých leakoch tak môžeme uvidieť konečne oficiálny reveal trailer od samotných tvorcov. Prvý raz máme príležitosť vidieť, ako bude vyzerať najnovší prírastok v rámci tejto série a dozvedáme sa finálne informácie ohľadom toho, čo nás čaká a hlavne, kedy nás to čaká. Prvé odhalenie hry Battlefield 2042 je tu! Na prvý gameplay z novej hry sa môžeme tešiť už o pár dní, 13. júna!

-REKLAMA-

Po zhliadnutí reveal traileru musím povedať len jedno, “wow“! Toto bolo presne to, čo som od najnovšieho Battlefieldu očakával a ešte viac. EA predviedlo neskutočný zážitok.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Battlefield: Prvé gameplay fotky sa dostávajú na internet! Čo ukazujú?

Moderná, mierne futustická doba, jednoznačne funguje

Prvotne sa hovorilo o 30. rokoch nášho storočia, údajne sa mala hra odohrávať 10 rokov od aktuálnej doby. Nespočetné množstvo leaknutých informácii a najmä fotiek toto tvrdenie celkom solídne podporovalo, keďže naozaj sme videli o niečo vyvinutejšie vojenské prostredie, no napriek tomu nešlo o žiadnu futuristickú éru podobnú tej, ktorú priniesli v minulosti Call of Duty hry. Reči o modernej dobe stále zotrvávajú a do budúcnosti sme sa naozaj preniesli, avšak nie o 10, ale 20 rokov, presnejšie 21.

Pokiaľ ide o modernú dobu, tak DICE si údajne pripravilo zbrojný repertoár podľa skutočného sveta, a teda ide už o existujúce zbrojné systémy/zbrane, prípadne o prototypy, ktoré sú vo vývoji. Nemusíme sa teda báť, že dostaneme BFG-10000. Futuristický, no pre nás veľmi reálny svet nového Battlefieldu ukázali aj leaknuté fotky, ktoré sa dostali ešte pred vydaním revealu na Origin.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Activision žaluje indie developera kvôli názvu Warzone!

Máme sa na čo tešiť!

-REKLAMA-

Zatiaľ nie je úplne jasné, aké mapy v hre uvidíme, no trailer nasvedčoval tomu, že by sa mohli ukázať aj niektoré podarené kúsky z predošlých hier. Moderné spracovanie ponúkne až ohromných 128 hráčov v jednej hre, čo je oproti predošlým hrám raz toľko. Vidieť sme mohli aj krásne zakomponovanie prostredia, a to formou tornáda a meniaceho sa počasia. Hra dokonca ponúkne wingsuit, ktorý nám umožní lietať. A schválne, všimli ste si referenciu na YouTube PonylionHD v scéne so stíhačkou?

Za mňa je kúpa jednoznačná. Hra vyzerá bravúrne a naozaj jej držím palce. Vyzerá to tak, že štúdio pochopilo, čo hráči naozaj chcú a poučilo sa na chybách, ktoré spravilo v predošlom vojnovom Battlefield V. Zostáva nám už len čakať. Už o 4 dni uvidíme prvý gameplay z hry, takže sa máme na čo tešiť. Verím, že hra sa ukáže ešte tento rok, s najväčšou pravdepodobnosťou koncom roka medzi októbromdecembrom.

Čo hovoríte na prvé odhalenie hry Battlefield 2042 vy? Myslíte si, že ide naozaj o najambicióznejší projekt z tejto hernej série?

Zdroj: YouTube
Zdroj titulného obrázka: press-start.com.au

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img