streda, 16 júna, 2021

Druhý Space Jam 2 trailer odhaľuje detaily príbehu a akcie!

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Druhý Space Jam 2 trailer

Warner Bros vydáva jednu drahú pecku za druhou. Ich nové filmy však premiérujú nielen v kinách, ale aj na HBO Max. Aspoň teda v Spojených štátoch. Štúdio tak poskytuje program pre všetkých a dúfa, že pomôžu zdvihnúť zárobky pre filmy v kinách, no že zároveň prilákajú nových predplatiteľov pre ich spomínanú streamovaciu platformu.

Ďalším projektom, ktorý prichádza od tohto štúdia v tejto podobe je Space Jam: A New Legacy. Ide o pokračovanie šialeného animáku z 90-tych rokov. Ten spojil vtedajšiu hviezdu NBA, Michaela Jordana s animovanými postavičkami z Looney Tunes. Spolu si zahrali basketbalový zápas proti mimozemšťanom a zachránili spolu svet. Tento rok sa s týmito postavičkami spojí hviezda NBA, LeBron James. O čo pôjde a ako toto stretnutie dopadne nám odhaľuje nový trailer.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Wonder Woman 1984 bude na HBO MAX! Warneri to s kinami vzdali!

Síce prvá ukážka nás zaujala o niečo viac, keďže odhalila, že sa celý film odohráva v spojenom vesmíre, kde sú všetky postavy štúdia Warner Bros, aj tak sme na film extrémne zvedaví. Najnovší trailer sa snaží skôr zamerať na hlavný príbeh a šialenú záverečnú akciu. Je to rozhodne dobrý ťah, aby sa diváci zbytočne netešili na plne prepojený Warner Bros film. Ostatné postavy tu totiž budú skôr hrať len pozadie. Warner Bros však podobné ťahy spravilo už veľakrát so sériou Lego Príbeh, či predošlými Looney Tunes filmami. My si túto šialenosť budeme môcť užiť iba v kinách a to už 15. júla.

-REKLAMA-

Čo hovoríte na druhý Space Jam 2 trailer? Tešíte sa do kina?

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: ew.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img