Video: Oscar Isaac trénuje ako Moon Knight! Bude to Marvelácky Batman?

-

Novinky

Oscar Isaac trénuje ako Moon Knight

Batman je cool a vie to aj Marvel. Preto pred niekoľkými rokmi vznikla komiksová postava Moon Knight, ktorá čitateľov zaujala práve podobnosťami s netopierím hrdinom od DC. Okrem dizajnu vecičiek, ktoré po nepriateľoch bude Moon Knight hádzať, a zahalenému kostýmu však s Batmanom moc spoločné nemá.

Moon Knight má schopnosti, ktoré mu daruje egyptský boh Khonshu, aby ho na Zemi zastupoval. Marc Spector bol pritom dovtedy iba obyčajný boxér a CIA agent. Ide o jednu z najcoolovejších postáv, aké Marvel priviedol a nepochybne sme všetci zvedaví na jeho debut v seriáli od Disney+. Titulného hrdinu si zahrá herec Oscar Isaac a ako sa dozviete už o pár sekúnd z videa, túto rolu berie extrémne vážne. Na videu totiž môžete vidieť, ako sa herec učí choreografie, ktoré bude využívať pri natáčaní seriálu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Netflix prichádza s novinkou! Budete si môcť nastaviť rýchlosť obsahu

Video nám taktiež napovedá, že sa v seriáli dočkáme skvelej akcie, na čo sme určite veľmi zvedaví. Kariéra Oscara Isaaca teda neustále stúpa. Po menšej role v novej Star Wars trilógii a po kriticky úspešných filmoch ako Ex Machina či Inside Llewin Davis ho teraz čaká obrovská Hollywoodska kariéra. Už čoskoro si ho totiž užijeme nielen ako Moon Knighta, ale aj v akčnej pecke G.I. Joe a predovšetkým v knižnej adaptácii legendárneho sci-fi Duna.

moon knight
Zdroj: gamesradar.com

Čo hovoríte na video, kde Oscar Isaac trénuje ako Moon Knight? Ste radi, že sa bude Marvel s akčnými scénami snažiť? Tešíte sa na seriál?

Zdroj: collider.com
Zdroj titulného obrázka: curiouswildi.tumblr.com, en.logodownload.org

Ďalšie novinky

Populárne