Finneas a A Concert Six Months From Now, prvý album?

-

Novinky

Finneas a A Concert Six Months From Now: Nový singel jedného z najúspešnejších producentov súčasnosti!

Finneas prináša nový singel A Concert Six Months From Now, ktorý je zároveň druhou ochutnávkou jeho nadchádzajúceho albumu ‚Optimist‚. Spevák prostredníctvom sociálnych sietí potvrdil, že projekt uzrie svetlo sveta 15. októbra. Zdá sa, že producent posledný rok pracoval na niekoľkých veľkých projektoch súčasne. Okrem vlastnej tvorby sa tradične zhostil svojej súrodeneckej úlohy v rámci prípravy albumu ‚Happier Than Ever‚ svojej známejšej sestry.

Novinka je druhou ochutnávkou projektu Optimist

Spevák, vlastným menom Finneas O’Connell, je pre naše publikum okrem slávneho rodokmeňa singlami Let’s Fall In Love For The Night či I Lost A Friend. Obe nahrávky sa objavili na jeho prvom EP Blood Harmony z roku 2019. What They’ll Say About Us už vyšla a je pravdepodobné, že sa na plánovanom projekte objaví. Optimist by teda mal predstavovať jeho úplne prvé albumové bábätko a ako to pri pôrodoch býva, celá spoločnosť je veľmi zvedavá.

Producent pokračuje vo svojom nastolenom trende zaujímavých aranžmánov, jedinečného štýlu písania textu a veľmi pútavých videoklipov. Mňa tvorba rodáka z Los Angeles fascinuje od momentu, kedy som sa k nemu dostal prostredníctvom videa, ktoré vidieť vyššie. Tentokrát sa natáčalo na slávnom Hollywood Bowle, dejisku slávnych koncertov hudobných dejín. V 60. rokoch minulého storočia šlo o legendárne koncerty The Beatles, The Doors či The Rolling Stones. Toto miesto sa ihneď spomína aj v druhom verši srdcervúcej skladby.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Kapela Korben Dallas vydáva rytmický singel Zapadáme!

Lyricky ide v skratke o to, že v tomto spomínanom vzťahu Finneas nemá istotu, že vydrží do koncertu, ktorý má byť o polroka, z názvu skladby. Z môjho pohľadu ide o veľmi zaujímavú tému a fascinuje ma, že doposiaľ nebola viditeľne použitá. Túto jedinečnosť si všimol a ocenil aj hudobník John Mayer, ktorý je fanúšikom speváka a song zdieľal prostredníctvom sociálnej siete Instagram.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Vulture, Genius
Zdroj titulného obrázku: Vulture

Ďalšie novinky

Populárne